Jak zarabiać przez internet bez doświadczenia

Zastanawiasz się czy jesteś w stanie zarobić swoje pierwsze pieniądze w Internecie nie mając żadnych specjalnych umiejętności i przy tym się nie namęczyć? Oczywiście nie będą to miliony ale zbiór poniższych metod pozwoli Tobie w dość prosty sposób zarobić dodatkowe pieniądze online! Oczywiście do każdego sposobu podaliśmy filmik z dokładną instrukcją krok po kroku jak korzystać z danego sposobu tak abyś mógł dokładnie dowiedzieć się na czym dana metoda polega!

Spis Treści

1. ZARABIANIE NA „NIC NIE ROBIENIU”

Istnieją sposoby, które umożliwiają nam dosłownie zarabiać pasywnie. Najczęściej chodzi tutaj o to że możemy zarabiać na udostępnianiu naszego nieużywanego internetu, kopać kryptowaluty lub zarabiać pasywnie na innych sposobach. Zwykle wystarczy pobrać takie aplikacje na swój komputer i możemy o nich zapomnieć aż do uzbierania pierwszej wypłaty! W przypadku aplikacji które płacą nam za udostępnianie im naszego nieużywanego internetu mimo wszystko polecam wam zainstalować je wszystkie, bez względu na to czy jakaś strona płaci więcej lub mniej – z tego względu że i tak mając przykładowo 3 takie aplikacje zwiększamy nasz potencjał zarobkowy już 3 krotnie!

1.1 Zarabianie na nieużywanym Internecie – (Najlepsza strona)

1.2 Zarabianie na nieużywanym Internecie – 20 zł na start

1.3 Zarabianie na nieużywanym Internecie – 3 strona

1.4 Zarabianie na nieużywanym Internecie – 4 strona

1.5 Przeglądarka do kopania Bitcoina (telefon i komputer)

Dokładne omówienie tej przeglądarki znajdziecie również tutaj.

1.6 Program do kopania kryptowalut (na komputerze) – 10 zł w BTC na start

2. Natychmiastowe Pieniądze na start za Rejestracje (wymagane minimum 18 lat)

Niektóre firmy tworzą specjalne promocje aby zareklamować swój produkt, zazwyczaj są to aplikacje obsługujące różne płatności itd. W tych aplikacjach – najczęściej za samą rejestracje możemy otrzymać już jakieś pieniądze na start lub też trzeba dodatkowo zrobić jakiś depozyt określonej kwoty. Oczywiście takie promocje mają zachęcić użytkowników danych platform do korzystania z ich aplikacji, ale oczywiście po uzyskaniu danego bonusu możemy usunąć w tych aplikacjach konto.

2.1 Twisto – 50 zł na start za utworzenie konta

2.2 Provema – najszybsze 10 zł za rejestracje

2.3 TapGlobal – 27 zł w BTC za założenie konta

Tutaj dodatkowo należy podać specjalny kod promocyjny aby uzyskać te 27 zł na start: TNG-994-495-98FF (należy wpisać go w zakładce connect code podczas rejestracji). Kryptowalute Bitcoin można potem wymienić na gotówkę lub kupić jakąś inną Kryptowalutę.

2.4 Kriptomat 10 euro na start za zakup swojej pierwszej kryptowaluty

Tutaj musimy jeszcze zakupić dowolną kryptowalutę na tej stronie za wartość minimum 100 euro. Jest to i tak ciekawa opcja, ponieważ na innych giełdach kupując jakąś kryptowalutę takiego bonusu nie otrzymujemy. Dokładnie na temat takich promocji pisaliśmy tutaj.

2.5 Nexo (100 zł bonusu – do wypłaty po 30 dniach)

Nexo to platforma służąca do zarabiania odestek na swoich kryptowalutach. Na niej możemy dodatkowo zgarnąc bonus 25$ w BTC na start za to że przez 30 dni będziemy trzymać u nich na stronie równowartość 100$ w dowolnej kryptowalucie. Dokładnie na temat takich promocji pisaliśmy tutaj.

3. Zarabianie na ankietach

Na ankietach możemy zarabiać w prosty sposób bez doświadczenia. Jednak często zdarza się że podczas wypełniania jakiejś ankiety możemy być „dyskwalifikowani” przez to że dana firma szuka tylko wybranych osób do wzięcia udziału w jakiejś ankiecie. Dlatego w przypadku tego sposobu nie należy się zniechęcać na samym początku!

3.1 – Najlepsza Polska strona z Ankietami

3.2 – Zagraniczna strona z Ankietami – 5 zł na start za rejestracje! (Jest również w języku polskim)

3.3 – Druga zagraniczna strona z Ankietami (nie ma polskiego języka)

Na tej stronie tak samo możemy zarabiać za Pobieranie aplikacji na telefon (zazwyczaj trzeba tam wbić jakiś określony poziom) O tym drugim sposobie będziemy również pisać dalej w naszym artykule.

4. Aplikacje na telefon do zarabiania pieniędzy

W tym przypadku tak samo należy brać wszystkie te aplikacje jako dodatkowe źródło dochodu. Większość z nich dostępne jest na telefony z systemem Adroid oraz IOS.

4.1 Aplikacja, która płaci za granie w kółko i krzyżyk

Jedna z najlepszych aplikacji na telefon do zarabiania pieniędzy. Wystarczy na niej grać w proste gry – typu kółko i krzyżyk, zapamiętywanie obrazków, obliczanie prostych zadań matematycznych. Można też wypełniać ankiety ale według mnie warto skupić się tylko i wyłącznie na tych prostych grach. Wypłaty są realizowane automatycznie. Można wypłacać pieniądze na PayPal lub w Kryptowalutach.

4.2 Aplikacja, która płaci za chodzenie

W przypadku tej aplikacji wypłaty nie są realizowane bezpośrednio na konto bankowe itd. Zdobyte punkty można wymieniać na nagrody przykładowo: karty podarunkowe do H&M, Zalando, Empiku itd. Punkty zdobywa się za ilość wykonanych kroków dziennie. Aplikacja jest sprawdzona i wypłaca.

4.3 Dwie aplikacje, które dają nam Kryptowaluty za oglądanie reklam

Zasada jest prosta, w aplikacjach co godzinę można klikać w reklamy. Za to dostajemy setne części Bitcoina oraz Litecoina. Wpłaty są realizowane na zewnętrzny portfel kryptowalut. Jest to dobry sposób na zdobywanie swoich pierwszych kryptowalut.

5. Strony Cashbackami – Ciekawe Promocje

Jest wiele aplikacji, które oferują nam częściowy zwrot pieniędzy za zakupy. Jednak istnieje strona na której otrzymujemy 10 zł na start za samą rejestracje oraz przy skorzystaniu z usługi Pyszne.pl możemy otrzymać zwrot 20 zł. Czyli z tym sposobem możemy dostać 10 zł za darmo oraz darmowe jedzenie o wartości 20zł na pyszne.pl. Oczywiście na stronie można znaleźć więcej rabatów i promocji.

kaszbak

5.1 Sposób na 10 zł na start oraz darmowe jedzenie

5.2 Popularna Aplikacja z Cashbackami

6. Zarabianie na wykonywaniu prostych zadań

W Internecie są strony, które oferują możliwość zarabiania za testowanie gier, czy innych aplikacji. Nazywane są to po angielsku OfferWalle. Tutaj jest już zdecydowanie większy potencjał zarobkowy. Przykładowo na jednej z takich stron znalazłem ofertę gdzie możesz zarobić 30$ (około 120zł) za pobranie gry i dojście do 25 poziomu w określonym czasie (w tym przypadku w ciągu 30 dni)

dsd

Warto brać to pod uwagę, że niektóre oferty znikają po czasie i dodawane są nowe, zupełnie inne. Co do poniższego spisu stron. Poszczególne strony mogą się od siebie różnić tym, że będą posiadały inne funkcje i dodatkowe możliwości zarabiania na nich. W poniższych filmikach macie pokazane wszystko na temat każdej ze stron.

6.1 Najlepsza strona do zarabiania za wykonywanie prostych zadań.

O tej stronie wspominaliśmy już w części z ankietami. Ponieważ tutaj można wykonywać zadania za które otrzymujemy prawdziwe pieniądze oraz możemy wypełniać ankiety. Strona ta uzyskała miano najlepszej w tym zestawieni, przez to, że na niej znajdziemy jedne z lepszych ofert.

6.2 Strona na której możemy zlecić pierwszą wypłatę w ten sam dzień rejestracji.

Strona ta jest dość ciekawa pod tym względem, że wypłaty są realizowane w kilka minut po ich zleceniu. Dodatkowo minimalnym progiem do wypłaty jest 0.10$ czyli około 40 groszy. Przez co każdy jest w stanie w krótkim czasie na tej stronie już coś zarobić.

6.3 Rozbudowana strona z dodatkowymi możliwościami zarobku.

W tym wypadku na tej stronie możemy co godzinę odbierać darmowe punkty w zakładce „Roll The Faucet” można jeszcze oglądać reklamy oraz grać w specjalną grę, dzięki której możemy pomnażać nasze punkty. Punkty te można wymienić tylko i wyłącznie na kryptowaluty.

7. Zarabianie za czytanie Artykułów

Tutaj mówimy o teoretycznym czytaniu. Generalnie na tej stronie można co 10 minut odbierać darmowe kryptowaluty dzieląc się nimi z autorem danego tekstu. Można też pisać swoje artykuły i gdy taki artykuł zdobędzie dużą popularność możemy na tym też sporo zarobić. Jednak w tym przypadku należy znać język angielski ponieważ strona ta jest prowadzona właśnie w tym języku.

8. Zarabianie na kranikach Kryptowalut

Kraniki Kryptowalut to strony na których tak samo możemy odbierać darmowe kryptowaluty za wykonywanie prostych zadań. Przykładowo: rozwiązywanie captchy, wyświetlanie reklam itd. Sposób ten pozwala na zarobienie swoich darmowych kryptowalut na start.

8.1 Strona, na której można odbierać automatycznie bitcoiny za pomocą specjalnego bota na telefon.

Strona ta pozwala na odbieranie darmowego Bitcoina co godzinie, jednak na początku trzeba jeszcze rozwiązywać Captche. Jeśli będziemy korzystać ze strony przez dłuższy czas nasza Captcha zostanie usunięta i wtedy będziemy mogli zainstalować specjalnego bota, który bedzie za nas klikał w ten przycisk. W poniższym filmiku nie pokazywałem działania tego bota. Na moim koncie blokada została zniesiona więc za jakiś czas nagram film pokazujący jak zainstalować tego bota.

8.2 Kranik kryptowalut z możliwością zarabiania pasywnego

Na tym kraniku możemy odbierać co 15 minut darmowe BTC, BNB oraz BFG. BFG to specjalna kryptowaluta tej strony, którą dostajemy również za granie w gry. Co ciekawe większość z tych gier możemy ustawić aby grały za nas automatycznie. W przypadku dużej ilości wygranych dostajemy więcej kryptowaluty BFG. Za posiadanie tej kryptowaluty na naszym koncie dostajemy codziennie darmowe Bitcoiny, ETH, BNB, TRX i USDT.

8.3 Kranik kryptowalut z dużą ilością metod zarobku

Na tym kraniku możemy odbierać darmowe punkty co 30 minut. Dodatkowo możemy zarabiać na oglądaniu reklam, wypełnaniu ankiet, korzystając z offerwalli i wiele więcej. Punkty te możemy wymieniać na kryptowaluty.