Jak zacząć zarabiać na Kupowaniu Kryptowalut

Chcąc inwestować w kryptowaluty naszym celem jest oczywiście zarobienie w ten sposób większej ilości pieniędzy. Jednak jak to jest przy inwestycjach, nie mamy 100% pewności czy uda nam się na tym zarobić. Dokonując błędnej decyzji inwestycyjnej, szczególnie w kryptowalutach możemy stracić nawet większość naszego kapitału. Osoby początkujące mogą się do tego zrazić i zaprzestać tych działań.

Jednak czy jest jakiś sposób aby podczas inwestycji / kupowania kryptowalut mieć pewność że na tym zarobimy? Oczywiście, że jest i dzisiaj zajmiemy się tym tematem!

Masz 100% pewności że zarobisz podczas inwestycji w kryptowaluty!

Tak jak nikt nie jest w stanie nas zapewnić że dana inwestycja w konkretną kryptowalutę przyniesie nam duży zysk. Przez to, że nikt nie potrafi przewidzieć przyszłości. Powyższe zdanie może wydawać wam się głupie i nie powinienem tak nawet pisać. No i macie racje, ale dzisiaj nie zajmujemy się pisaniem o inwestycjach w określone kryptowaluty tylko o promocjach, na których możemy zarobić gwarantowane pieniądze. Tak więc co to są za promocje?

Kupując kryptowaluty na różnych stronach możesz dostać dodatkowe pieniądze na start

Oczywiście nie na każdej giełdzie czy kantorze kryptowalut mamy możliwość otrzymania dodatkowych kryptowalut na start. Strony o których dzisiaj wam opowiem stworzyły jednak takie promocje. Chodzi w tym o to, że gdy pierwszy raz zakupisz u nich kryptowaluty (najczęściej za około 100$) dostaniesz dodatkowe 10$ lub 15$ w BTC. Promocje te mają zachęcić użytkowników do korzystania z usług danych giełd. Dzięki temu kiedy jakaś osoba chciałaby zainwestować w kryptowaluty już na samym starcie zarobi dodatkowe 45 zł! Jest to zdecydowanie lepsza opcja niż w przypadku inwestowania w kryptowaluty na innych giełdach lub kantorach gdzie nie otrzymamy takiego bonusu.

Ile możemy na tym zarobić?

Tutaj jest to zależne od dostępności takich promocji. Zazwyczaj takie promocje działają na prawdę bardzo długo. I wciąż mogą się pojawiać nowe strony oferujące takie bonusy za zakup swoich pierwszych kryptowalut. Jednak aby zacząć na tym zarabiać potrzebujemy mieć jakieś pieniądze na start. Zazwyczaj na takich stronach wymagane jest kupno kryptowalut (lub sprzedaż) za minimum 100$ czyli około 410 zł (w zależności od kursu dolara). Z takiej promocji możemy skorzystać jednorazowo gdy chcemy zacząć inwestować w kryptowaluty. Ale można wykorzystywać takie promocje do zarabiania większej ilości pieniędzy! W tym przypadku nie ma górnej granicy, możemy dzięki tym sposobom zarobić od około 45zł do nawet kilku tysięcy złotych!

Spis stron, które płacą nam za kupno kryptowalut:

W przypadku większości takich stron, aby uzyskać bonus na start musimy dodatkowo zweryfikować swoją tożsamość (KYC). Jest to bezpieczny proces i ma na celu przeciwdziałać oszustwom finansowym. W tym wypadku osoby, które nie ukończyły 18 roku życia nie mogą korzystać z takich promocji. Jednak od czasu do czasu zdarzają się promocje gdzie KYC nie jest wymagane!

1. Giełda Coinbase (10$)

base

Podana wartość 41,09 zł na zdjęciu wyżej będzie różnić się w zależności od kursu między dolarem a złotówką. Jeśli cena dolara będzie wyższa – zarobimy jeszcze więcej. W wypadku tej promocji aby dostać darmowe 10$ w BTC musimy zarejestrować się ze specjalnego linku zaproszeniowego. Jest on podany poniżej:

W przypadku tej giełdy musimy zweryfikować swoją tożsamość (KYC). Tutaj kupno lub sprzedaż musi nastąpić w ciągu 180 dni od daty otwarcia konta. Po tym czasie ta promocja przestaje działać na naszym koncie. Jeśli chodzi o przyznanie bonusu giełda informuje że może on potrwać maksymalnie do 4 dni roboczych ale w większości przypadków bonus jest nam przyznawany zaraz po kilku minutach.

2. Kriptomat (10 euro)

euro

Kriptomat jest kantorem kryptowalut na którym możemy kupować kryptowaluty za złotówki euro itd. Jest na nim dostępna promocja w której za kupno lub sprzedaż dowolnej kryptowaluty za minimu 100 euro dostaniemy dodatkowe 10 euro w Bitcoinach na start. Tutaj tak samo należy się zweryfikować KYC. W przypadku bonusu 10 euro na start dostajemy go natychmiastowo.

otrzym

Aby zakwalifikować się do odebrania takiego bonusu musimy skorzystać ze specjalnego linku zaproszeniowego. Bez niego oczywiście bonus nie zostanie nam przyznany. Dlatego link bonusowy znajduje się poniżej:

Film pokazujący jak działa kriptomat:

Jeśli chcecie dowiedzieć się o innych dodatkowych funkcjach kantoru oraz posłuchać o promocji (którą przedstawiliśmy wyżej) zapraszamy do obejrzenia filmu.

3. Cake Defi (55$ – bonus nie jest od razu do wypłaty)

Cake Defi to platforma służąca do zarabiania na trzymaniu swoich kryptowalut. W tym wypadku nie musimy kupować żadnej kryptowaluty aby otrzymać bonus 55$ na start (od 10 lutego 2022 roku będzie to tylko 30$) Jednak będziemy musieli dokonać depozytu minimum 50$ w dowolnej kryptowalucie – najbardziej polecam do tego LTC lub Dash bo są wtedy niskie prowizje za przesył z innych giełd. Oczywiście w tym wypadku też jest wymagana weryfikacja swojej tożsamości. Nasze 50$ w kryptowalutach możemy od razu wypłacić jednak bonus (55$) będzie dostępny do wypłaty dopiero po 180 dniach.

Film w którym opowiadam o tej platformie.

Uwaga – możemy zarobić jeszcze więcej!

Tak jak mówiłem bonus 55$ będzie zablokowany przez 180 dni. Z racji tego że platforma cake defi służy do zarabiania za trzymanie kryptowalut (ja na to mówie krypto-lokaty). Nasze darmowe 55$ w kryptowalucie DFI dodatkowo będzie generować nam zyski (na ten moment wynoszą one dodatkowe 43% w skali roku – APY może zmieniać się każdego dnia)

stake

Oczywiście, w tym przypadku może zdarzyć się sytuacja, w której cena tej kryptowaluty pójdzie w dół ale tak samo możemy na tym zarobić jeszcze więcej!

moimprzypadku

Ja korzystałem z tej promocji w styczniu 2021 roku, mogłem wypłacić te tokeny w czerwcu jednak wolałem zaryzykować i poczekać na wzrosty.

gorka

Oczywiście nie sprzedałem tej kryptowaluty w idelnym momencie – zaledwie kilka dni później 6 grudnia 1DFI było warte 22zł. Ja sprzedałem je 3 grudnia po cenie około 19 zł za 1 DFI czyli zarobiłem na tej promocji darmowe 800 zł = 200$.

4. Nexo (25$ bonusu – do wypłaty po 30 dniach)

Platforma Nexo pozwala nam również zarabiać na trzyma niu swoich kryptowalut (krypto-lokaty). Oferuje także bonus 10$ w Bitcoinie. Jednak w tym przypadku musimy trzymać nasze wpłacone środki (minimum 100$) przez 30 dni. Bonus 10$ zostanie przekazany nam natychmiast, jednak będzie on zablokowany tak samo przez 30 dni. Po tym czasie możemy bez problemu wypłacić nasz bonus oraz wpłacone przez nas 100$. Aby skorzystać z tej promocji musimy zarejestrować się za pomocą specjalnego linku, który podaje poniżej: