Zgarnij 650 zł za otwarcie darmowego konta w mBanku!

Kolejna Ciekawa promocja, w której łatwo możemy otrzymać 650 zł za bardzo proste zadania do wykonania. Co dokładnie dostajemy?

  • 450 zł w gotówce na nasze konto w mbank
  • 200 zł do wykorzystania w Biedronce lub na stronie Allegro
  • nawet 8% na koncie oszczędnościowym (moje cele)

Kto może wziąć udział w promocji?

Osoby które ukończyły 18 lat, które nie posiadały konta osobistego w mBanku od 1 stycznia 2020 roku.

Jak dokładnie odebrać 650 zł od mBanku?

Krok 1 – wybierz jaką chcesz nagrodę
promocjambank

Wejdź na stronę promocyjną i wybierz jaką chcesz nagrodę: voucher do Biedronki lub Allegro. Następnie zapisz się do promocji oraz oczywiście zaakceptuj regulamin. Najważniejsze jest to że najpierw trzeba się zapisać do tej promocji i dopiero potem założyć konto.

Krok 2 – otwórz konto (nagroda 150 zł)

Teraz musisz założyć konto indywidualne zwane „eKonto z kartą”. Najważniejsze jest to, że wszystkie dane we wniosku o założenie konta powinny być takie same jak w pierwszym formularzu.

Pierwszą nagrodę 150 zł za założenie e-konta otrzymujemy tylko za założenie konta poprzez e-dowód lub selfie. Jeśli nie mamy e-dowodu sposób otwarcia konta na selfie polega na zrobieniu sobie zdjęcia podczas rejestracji w specjalnej aplikacji. Jest to jeden z najprostszych sposobów na założenie kont bankowych. Uwaga! Gdy stworzymy konto i wybierzemy formę weryfikacji w oddziale lub przez kuriera nie otrzymamy pierwszej nagrody (150zł)!

Jak wygląda otwarcie konta na selfie?

Podczas wypełniana wniosku będziesz musiał wybrać ten sposób weryfikacji, następnie będziesz musiał pobrać aplikacje mBank na telefon, w dalszych krokach będziesz musiał pokazać się przed kamerą w automatycznym systemie wykrywania twarzy, aby potwierdzić, że to Ty otwierasz sobie konto a nie jakaś inna osoba.

Jak wygląda otwarcie konta na e-dowód?

Jeśli posiadasz dowód osobisty, który był wydany od marca 2019 roku oraz telefon, który posiada funkcje NFC, jesteś w stanie otworzyć konto przez tą metodę. Wtedy w aplikacji na telefon skanujesz kod QR wniosku, który już wcześniej zacząłeś wypełniać lub ręcznie przepisując numer wniosku. Potem wpisujesz numer CAN z e-dowodu, 4 cyfrowy pin który ustalałeś przy odbiorze swojego e-dowodu a następnie zbliż swój dowód i zaczekaj na odczyt danych przy pomocy NFC.

Krok 3 – nagroda (100 zł gotówki + 200 zł do Allegro lub Biedronki)

Aby odebrać powyższe nagrody musisz: w ciągu 7 dni od założenia konta zapewnić wpływ na konto minimum 1000 zł. Czyli wystarczy, że prześlesz 1000 zł ze swojego innego konta bankowego na konto w mBanku lub poprosisz kogoś znajomego lub z rodziny o wysłanie takiego przelewu. Oczywiście te 1000 zł nie musi być cały czas na koncie mbank i po chwili można te pieniądze przesłać spowrotem.

W następnym miesiącu (od otwarcia konta) – przykładowo jeśli otworzyłeś konto w grudniu następny miesiąc przypada w styczniu. Musisz wykonać minimum 8 płatności kartą fizyczną, BLIKIEM lub kartą wirtualną w telefonie na dowolną kwotę. Najlepiej wykonywać te płatności za codzienne zakupy.

Jeżeli wykonasz prawidłowo te zadania to w następnym miesiącu otrzymasz wszystkie te nagrody!

Krok 4 – nagroda (2 razy po 50 zł)

W kolejnych 2 miesiącach po ukończeniu promocji z kroku 3 aby odebrać nagrody musisz:

  • Znowu zapłacić minimum 8 razy Blikiem lub Kartą (w każdym z tych 2 miesięcy)
  • Tak samo zapewnić wpływ na Twoje konto mbank minimum 1000 zł (w każdym z tych 2 miesięcy)

Nagrody otrzymasz miesiąc po ukończeniu konkretnego zadania, przykładowo:

Otworzyłeś konto w grudniu, wykonałeś zadania z kroku 3 w styczniu, to wykonanie 4 kroku przypada Ci na luty i marzec. Pierwszą nagrodę za zadanie w lutym 50 zł otrzymasz w marcu. A nagrodę za marzec (50 zł) otrzymasz w kwietniu!

Krok 5 – opcjonalna nagroda (100 zł)

Możesz otrzymać dodatkowo 100 zł jeżeli założysz konto dla osoby niepełnoletniej. (Konto dla dziecka) Aby otrzymać dodatkowe 100 zł trzeba w następnym miesiącu po miesiącu założenia konta. Przykładowo jeśli założysz konto w grudniu to następny miesiąc przypada w styczniu 2023 roku. Założyć konto Junior przez stronę internetową.

Czy za Konto w tym Banku trzeba płacić?

ekonto w mbanku jest za darmo. Jednak! Jest jeden warunek, występuje tutaj opłata za kartę 7 zł miesięcznie. Aby nie płacić nic za kartę musisz robić nią zakupy aby łączna wartość wszystkich zakupów osiągnęła kwotę minimum 350 zł. Dlatego, jeśli nie chcecie co miesiąc martwić się czy na pewno spełniliście ten warunek, polecam po zakończeniu tej promocji i po otrzymaniu wszystkich nagród pieniężnych od razu zamknąć to konto!

Pobierz Przypominak!

Chcesz mieć pewność, że nie zapomnisz wykonać każdego zadania? Pobierz Przypominak w wersji PDF ze skróconymi warunkami do spełnienia. Dzięki temu będziesz mieć pewność że zgarniesz równe 650 zł od banku!