Strona na której możesz zarabiać pieniądze bez 18 lat

Jest wiele stron w Internecie, które pozwalają zarobić pieniądze w młodym wieku. Nie będą to oczywiście miliony, ale jakieś pieniądze na start się zawsze przydadzą. Stronę, którą dzisiaj będę opisywać jak najbardziej polecam dlatego, że wypłaca i w porównaniu z innymi stronami, progi wypłat są dość niskie i w większości przypadków np: wypłaty w kryptowalutach płatności są natychmiastowe.

Jeśli nie chce Ci się tyle czytać i wolisz posłuchać na czym dokładnie polega ta strona to Stworzyłem film, na którym wszystko tłumaczę. 

JAK SIĘ ZAREJESTROWAĆ?

Tak jak widzicie w tytule, strona ta jest przeznaczona dla każdego i także w tym przypadku aby się zarejestrować wystarczy podać swój mail i ustawić swoje hasło. Następnie należy potwierdzić swój mail i gotowe! Uwaga – czasami wiadomości potwierdzające mogą wylądować w folderze – „Spam”. Dodatkowo rejestrując się ze specjalnego linku podanego poniżej dostajesz na start 100 punktów.

SPOSOBY ZARABIANIA NA STRONIE

1. Zarabianie za wykonywanie zadań

Płatne zadania inaczej – OfferWalle, są to wewnętrzne platformy reklamowe, które promują różne strony lub aplikacje. I jeśli skorzystasz z jakiejś oferty, przykładowo zainstalujesz jakąś aplikacje. Dostaniesz za to punkty, które potem możesz wymienić na pieniądze.

ofwals

Te zadania zazwyczaj polegają na wypełnieniu ankiety lub quizu, zagraniu w grę mobilną, lub zwykłe pobranie jej. Oczywiście w każdym zadaniu, które znajdziesz na stronie, masz podane dokładnie ile punktów dostaniesz za ukończenie określonego zadania. Dzięki temu możesz łatwo ustalić, które zadania są dla Ciebie najbardziej opłacalne.

2sss

Dodatkowym plusem jest to, że pod niektórymi ofertami widać, że niektóre zadania są oznaczone jako trudne. W tym wypadku osoby początkujące mogą je pomijać i skupić się na dużo łatwiejszych możliwościach zarobku. Oczywiście – im trudniejsza jest oferta tym więcej można na niej zarobić.

Należy pamiętać, że niektóre zadania są ograniczone czasowo. Dlatego warto czytać dokładnie opis każdej oferty. Czasem może się zdarzyć, że aby dostać przykładowo 40zł za pogranie w jakąś grę, musimy wbić 15 lvl. Można znaleźć oferty, które nie mają określonego przedziału czasowego w jakim należy to zadanie ukończyć. Jednak czasami może być ograniczenie czasowe. Przykładowo musimy wbić ten poziom w przeciagu 10 dni. W tym wypadku gdybyśmy nie zdążyli ukończyć danego zadania w ustalonym czasie. Niestety nie dostaniemy za to pieniędzy.

Jak poprawnie wykonywać zadania:

Aby zacząć zarabiać na wykonywaniu takich zadań, należy oczywiście tak jak pisałem powyżej dokładnie zapoznać się z określoną ofertą. Gdy już ustalimy, że chcemy wykonać dane zadanie po naciśnięciu przycisku, który przekieruje nas do oferty – zazwyczaj musimy podać swój mail, na który zostanie wysłana nam wiadomość z linkiem przekierowującym. Albo od razu dostaniemy nasz specjalny link, który należy skopiować. W zależności czy naszym zadaniem będzie korzystanie z jakiejś aplikacji na telefonie czy komputerze. Musimy ten link wkleić w przeglądarce na określonym urządzeniu. Jeśli zainstalowalibyśmy aplikacje, nie korzystając z tego specjalnego linku, niestety nie otrzymamy żadnych pieniędzy. Link ten można nazwać „Linkiem Trackującym” czyli za jego pomocą system jest w stanie weryfikować twoje postępy w wykonywaniu zadań. Następnie po poprawnym pobraniu, lub zarejestrowaniu się na konkretnej stronie lub aplikacji możemy dokończyć określone zadania i otrzymać naszą nagrodę.

2. Zarabianie na płatnych ankietach:

Drugim sposobem na zarabianie na stronie jest wypełnianie płatnych ankiet.  Tak samo jak Oferwalle, płatne ankiety pochodzą z innych platform.

3ss

Płatne ankiety działają podobnie jak powyższe zarabianie za wykonywanie zadań. Jedyną różnicą jest, że zamiast płatnych ofert musisz wypełniać ankiety.

Kiedy chcesz zacząć wypełniać płatne ankiety, najpierw musisz odpowiedzieć na kilka podstawowych pytań aby stworzyć swój wirtualny profil. Ma to na celu określenie, które ankiety pasują do Ciebie.

Gdy skończysz odpowiadać na pytania profilowe, wyświetlone zostaną dostępne ankiety dla Ciebie. Każda ankieta będzie miała podany szacowany czas potrzebny na jej wypełnienie, a także ilość punktów, którą otrzymasz za jej wypełnienie. Jeśli więc masz mało czasu, możesz po prostu wybrać krótkie ankiety, albo takie ,które mają najwyższą stawkę za wypełnienie (nie zawsze najdłuższe ankiety mają najwyższe stawki).

Po przejściu do danej ankiety najpierw będziesz musiał odpowiedzieć na kilka pytań kwalifikujących. Ma to na celu określenie, czy należysz do grupy demograficznej, dla której przeznaczona jest ankieta itd. Jeśli się zakwalifikujesz, no to w tym momencie możesz zacząć wypełniać podaną ankietę.

Jeśli jednak nie zakwalifikujesz się, niestety nie dostaniesz za to pieniędzy. W tym momencie można wybrać kolejną ankietę i spróbować się do niej zakwalifikować.

Dużym plusem jest to, że im więcej ankiet wypełnisz, tym więcej ankiet o wysokich zarobkach zostanie Ci zaoferowanych . Dlatego dobrym sposobem jest odpowiadanie na jak najwięcej ankiet. Jednak na początku mogą was irytować sytuacje gdy nie będziecie się kwalifikować.

Więc należy się nie zniechęcać, bo im więcej wypełnionych ankiet, tym system będzie przydzielać Ci lepsze oferty. No a jeśli nabierzesz w tym wprawę, będziesz potrafił odpowiadać na pytania kwalifikujące w taki sposób abyś na pewno został do takiej ankiety przydzielony.

JAK WYPŁACIĆ PIENIĄDZE

Jeśli chodzi o wypłaty, w zakłatce Cashout jest naprawde bardzo dużo możliwości.

roblox

Oczywiście, jeśli ktoś lubi grać w gry. Może wymieniać swoje punkty na różne wirtualne monety w grach. Lub jeśli ktoś potrzebuje kupić sobie ubrania może korzystać z kart zalando lub słuchać muzyki przez spotify lub oglądać filmy na netflixie za darmo. Ale myślę że dla nas najważniejsze są tylko opcje wypłaty na paypal lub w Kryptowalutach. Jeśli chodzi o wypłaty na paypal tutaj minimum wynosi 5$ jednak ja osobiście najbardziej polecam wypłacać sobie nasze zarobione pieniądze w LTC przez to że minimalna stawka do wypłaty to 0.50$ i nie pobierana zostaje również żadna prowizja.