Odbierz 400 zł na start w prostej promocji od Citi Handlowy

Poradnik w formie Video

Citi handlowy przygotował kolejną specjalną ofertę, w której możesz otrzymać 400 złotych na swoje konto, wykonując naprawdę proste zadania! A dodatkowo konto jest całkowicie i bezwarunkowo bezpłatne dla każdego!

Kto może brać udział w promocji?

  • Osoby pełnoletnie
  • Osoby, które od 31 grudnia 2020 nie posiadały konta osobistego lub rachunku oszczędnościowego w Citibanku.

Jak założyć konto?

Przejdź na stronę promocyjną podaj podstawowe dane i złóż wniosek o otwarcie konta w promocji. Dodatkowo gdy zaznaczysz wyrażenie zgody na przekazywanie informacji handlowych dostaniesz pierwsze 20 zł za „bycie w kontakcie”. Po wypełnieniu wniosku przez Internet dostaniesz wiadomość SMS od banku z linkiem do strony, na której będziesz musiał potwierdzić swoją tożsamość: wykonać selfie i zdjęcie dowodu osobistego. Po zakończeniu weryfikacji otrzymasz na swój adres e-mail potwierdzenie otwarcia rachunku oraz dokumenty dotyczące Twojego nowego konta. I to wszystko.

Jak odebrać 400 zł na start? Poradnik

1. 20 zł za otwarcie konta i wyrażenie zgód marketingowych

Tę premię otrzymasz już za samo założenie konta i wyrażenie zgód marketingowych. Trzeba zaznaczyć wszystkie zgody we wniosku podczas otwierania konta na stronie promocyjnej!

Zgody marketingowe musisz utrzymać jedynie do końca miesiąca, w którym otwierałeś konto konto. W następnym miesiącu możesz je już anulować.

Bonus otrzymasz najpóźniej do końca 1 miesiąca po miesiącu gdy otworzyłeś konto. Przykładowo otwierasz konto w lutym, to do końca marca otrzymasz 20 zł.

2. 120 zł za wykonanie transakcji

Do końca pierwszego miesiąca po miesiącu otwarcia konta (czyli jeśli założyłeś konto w marcu, to masz czas do końca kwietnia), musisz wykonać minimum. 3 transakcje BLIK na łączną kwotę min. 300 zł. Wliczają się zarówno płatności BLIK, jak i przelewy na telefon BLIK. Więc najłatwiej będzie przelać pieniądze do kogoś innego kto korzysta z blika.

Bonus otrzymasz najpóźniej do końca 2 miesiąca po miesiącu gdy otworzyłeś konto.

3. 120 zł za przelanie wynagrodzenia lub zakup waluty

Do końca drugiego miesiąca po miesiącu otwarcia konta. Zapewnij przelew wynagrodzenia o wartości minimum 2000 zł lub wykonaj wymianę walut w Citi Kantor na łączną kwotę minimum 2000 zł.

Jako przelew wynagrodzenia chodzi o: wynagrodzenia z tytułu umowy o pracę, kontraktów, umów o dzieło, emerytury, renty, stypendium a w przypadku osób zatrudnionych przelew z konta firmowego. Liczy się łączna wartość wszystkich wpływów.

Łatwiejszą opcją według mnie będzie wymiana walut. Uwaga nie rób tego w weekend bo jest większa prowizja! Przykładowo aby dobić minimum 2000 zł obrotu. Wymień np. 1050zł na Euro i z powrotem Euro na złotówki, Dzięki temu obrót wyjdzie około 2100 zł (warto mieć trochę większą wartość obrotu aby przypadkiem nie okazało się, że nie spełnimy tego warunku gdy wymieniamy pieniądze na styk.

W tym przypadku stracimy trochę pieniędzy na prowizji, jednak i tak wyjdziemy sporo na plus bo przecież dostaniem 120 zł nagrody za to zadanie!

Bonus otrzymasz najpóźniej do końca 3 miesiąca po miesiącu gdy otworzyłeś konto.

4. 140 zł za spełnienie wszystkich warunków

Jeśli spełnisz wszystkie warunki z punktu drugiego i trzeciego to otrzymujesz dodatkowo 140 zł na swoje konto!

Bonus otrzymasz najpóźniej do końca 3 miesiąca po miesiącu gdy otworzyłeś konto.

Wszystkie zadania możesz zrobić natychmiast!

Uwaga! Bank nie wyznacza konkretnego miesiąca, w którym należy wykonać poszczególne zadanie. A to oznacza, że wszystkie warunki, do odebrania nagród, możesz zrobić od razu w po założeniu konta i tylko czekać na odbiór nagrody!

Czy prowadzenie konta jest darmowe?

Tak! Prowadzenie konta jest bezwarunkowo darmowe dla każdego!