Odbierz 300 zł zakładając darmowe konto dla młodych w banku Pekao

Nowa Ciekawa metoda jak zdobyć w prosty sposób 200 zł od banku Pekao S.A oraz 100 zł w formie vouchera Gamingowego Aby skorzystać z tej oferty, musisz założyć konto PrzekorzystneW tej promocji możesz łatwo odebrać 300 zł! Z czego pierwsze 50 zł dostaniesz od razu za założenie konta.

Kto może wziąć udział w promocji?

 • Osoby w wieku 18-25 lat (włącznie)
 • Osoby, które są obywatelami Polski i mieszkają w Polsce
 • Osoby, które od 1 stycznia 2020 roku nie miały konta w banku Pekao S.A. lub konta oszczędnościowego.

Jak Odebrać 300 zł w banku Pekao S.A?

1. Proces rejestracji (50 zł za założenie konta):

Krok 1 (Rejestracja). Kliknij przycisk powyżej by założyć konto – Przekorzystne wraz z kartą płatniczą. Musisz zaakceptować regulamin i kliknąć w przycisk OTWIERAM KONTO. Następnie podaj swoje dane w prostym formularzu rejestracyjnym.

Pamiętaj aby wybrać konto z kartą płatniczą „dla gracza” ponieważ tylko ona bierze udział w tej promocji!

Najlepiej wybierz kartę Mastercard Debit FX, ponieważ te karty Mastercard od Pekao S.A. mogą brać również udział w w innych promocjach nazywających się – Bezcenne Chwile.

Krok 2 (Weryfikacja Tożsamości). Zainstaluj aplikacje banku na telefon – PeoPay i zaloguj się danymi, które podałeś w trakcie rejestracji. W aplikacji dokończysz rejestracje wysyłając zdjęcie dowodu tożsamości oraz własne selfie. Regulamin promocji wymaga stworzenie konta w ten sposób! Jeśli założysz konto inaczej nie dostaniesz 300 zł! Dlatego najważniejsze jest to, że najpierw musimy zarejestrować się przez stronę promocyjną a następnie dokończyć wszystko przez aplikacje.

50 zł za założenie konta otrzymasz za prawidłowe ukończenie rejestracji. A pieniądze dostaniesz najpóźniej do końca kolejnego miesiąca.

2. Dodatkowe 150 zł za bycie aktywnym

Po otwarciu konta każdego miesiąca wykonaj 5 płatności kartą lub przez aplikacje mobilną PeoPay. (3 miesiące razy 5 płatności = finalnie 15 płatności). Oraz w każdym z tych miesięcy zaloguj się minimum 1 raz do aplikacji mobilnej PeoPay. Należy pamiętać że płatności Blik nie są brane pod uwagę! Zaliczana jest tylko płatność kartą lub w aplikacji mobilnej! Możesz wykonywać płatności na dowolną kwotę np. 5 oddzielnych zakupów jednej bułki po 1 zł też jest brane pod uwagę!

Przykładowo: Jeśli założysz konto w grudniu 2022 roku to musisz wykonać minimum 5 płatności w styczniu, 5 płatności w lutym oraz 5 płatności w marcu. Oraz w każdym z tych miesięcy musisz zalogować się minimum jeden raz do aplikacji mobilnej PeoPay.

To tyle, promocja ta jest naprawdę prosta! Po uzyskaniu 300 zł. Możesz bez problemu zamknąć to konto lub jeśli Ci się spodoba korzystać z niego nadal!

Odbierz voucher 100 zł dla graczy

Voucher możesz wykorzystać na: PlayStatnion Store, Steam, Xbox Game Pass na 12 miesięcy. Aby je odebrać wystarczy zarejestrować kartę Mastercard „dla graczy” maksymalnie do 7 lutego 2023 roku w programie Bezcenne Chwile. Najlepiej jest zrobić to od razu gdy otrzymamy kartę, ponieważ czasem proces potwierdzenia rejestracji trwa kilka dni dlatego najlepiej to zrobić jak najszybciej.

Jak dołączyć do programu bezcenne chwile?
 1. Musisz zalogować się w aplikacji PeoPay lub na stronie www banku
 2. Naciśnij na zakładkę „Dla Ciebie”
 3. Wybierz bonusy i kliknij „zapisz się” aby dołączyć do nich
 4. Wypełnij formularz i potwierdź rejestrację
 5. W ciągu 30 dni od dołączenia do programu wykonaj 5 płatności kartą na dowolną kwotę

Kod dostaniesz maksymalnie do 30 dni o dnia w, którym spełniłeś wszystkie warunki promocji! Kod będzie dostępny w sekcjach wiadomości. Kod wymienisz następnie na 8 tysięcy punktów (równowartość 100 zł), które następnie będziesz mógł wymienić na:

 • Doładowanie do PlayStatnion Strore
 • Voucher na Stream
 • Subskrybcja Xbox Game Pass na 12 miesięcy.

Uwaga! masz 6 miesięcy na wykorzystanie tych punktów, jeżeli tego nie zrobisz – to przepadną.

Czy za Konto w tym Banku trzeba płacić?

Dla osób poniżej 26 lat konto i karta są całkowicie bezpłatne.

Pobierz Przypominak!

Chcesz mieć pewność, że nie zapomnisz wykonać każdego zadania? Pobierz Przypominak w wersji PDF ze skróconymi warunkami do spełnienia. Dzięki temu będziesz mieć pewność że zgarniesz równe 300 zł od banku!