KURS ZARABIANIA NA KRYPTOWALUTACH DLA POCZĄTKUJĄCYCH I ŚREDNIO ZAAWANSOWANYCH

Cena regularna: 179.99 zł

Przedpremierowo: ZA DARMO

Przygotowaliśmy dla was kurs dotyczący zarabiania na kryptowalutach, w którym dowiecie się wszystkich potrzebnych informacji aby o wiele lepiej weryfikować projekty, brać udział w airdropach, handlować kryptowalutami, korzystać z przeróżnych możliwości w taki sposób aby zwiększyć swoją szanse na zarabianie o wiele większej ilości pieniędzy. Kurs jest przygotowany w oparciu o wieloletnią wiedzę Twórcy kanału Czas To Pieniądz, który od lat dzieli się swoją wiedzą dotyczącą szeroko pojętego zarabiania w Internecie – również na temat zarabiania na kryptowalutach. 

Przez to, że algorytm YouTube nie promuje wiedzy specjalistycznej. Na kanale Czas To Pieniądz powstają raczej filmy dla osób początkujących. Jest to w sumie logiczne, że większość osób woli obejrzeć film „Jak zarobić 1000 zł przez Internet” niż materiał dotyczący bardziej zaawansowanych tematów, przykładowo omówienie funkcji dual-investment. Dlatego powstał pomysł na stworzenie odrębnej platformy, na której wszystkie informacje dotyczące podstaw jak i bardziej zaawansowanych rzeczy będziecie mogli mieć w jednym miejscu!

Jednak aby kurs był na wysokim poziomie, potrzebujemy jak największej informacji zwrotnej od innych, co można w nim poprawić czego w nim brakuje lub co jeszcze można do niego dodać. Dlatego postanowiłem przygotować specjalny bonus dla widzów, którzy mogą otrzymać kurs w 100% za darmo! A potem napisać mi feedback tak abym wiedział co mogę tam jeszcze poprawić. Oczywiście ze statystyk wynika, że większość osób nawet po zakupie drogiego kursu za kilkaset złotych nie przerabia go do końca. I jeżeli udostępniłbym go za darmo każdej osobie, natychmiast to i tak większość nawet go nie otworzy. Dlatego szukamy osób, którym naprawdę zależy na tym aby się rozwijać i aby mieć możliwość dołączenia do tego kursu przed premierowo za darmo należy wykonać jedno proste zadanie aby zagwarantować sobie swój udział.

Wykonując to zadanie, czyli rejestracja na największej giełdzie kryptowalut na świecie – Binance. Stawiasz swój pierwszy krok w świecie kryptowalut. Rejestrując się z mojego linku po za dostępem do kursu możesz uzyskać dodatkowo: 10% dożywotniego zwrotu z opłat transakcyjnych oraz voucher w wysokości 100 USDT rabatu na opłaty!

Poradnik w Formie Video jak wykonać zadanie

Czyli? Jak otrzymać dostęp do kursu? 

1. Zarejestruj się na giełdzie przez ten link – LINK DO REJESTRACJI

2. Wykonaj jedną transakcje na rynku spot

3. Jeżeli wykonałeś wszystko wyślij swój numer użytkownika (UserID) na adres email: kursyctp@gmail.com

I to tyle! Czas na przedpremierowe dołączanie do kursu jest do 31 sierpnia 2023 roku. Kurs już jest gotowy – więc po ukończeniu zadania otrzymasz do niego dostęp natychmiastowo.