Jak zarobić 480 zł za założenie konta w Banku Santander

W dzisiejszym artykule pokażemy Ci sposób, w którym możesz zdobyć do 480 zł za założenie swojego konta w banku, oraz wykonanie kilku prostych zadań!

Co ważne – jeśli chodzi o jakieś ukryte koszty prowadzenia konta itd. to Konto i karta Santander są całkowicie darmowe. Nie ma żadnych długoterminowych zobowiązań ani ukrytych opłat.

Jak zdobyć 480 zł za stworzenie konta?

Aby wziąć udział w promocji musisz przejść na tą promocyjną stronę – Link
Jak widać na stronie internetowej jest informacja o 400 zł jednak możemy dołączyć do programu poleceń w aplikacji santander i dostaniemy dodatkowe 80 zł!

Na co dzieli się premia 480 zł?

📍 Dostajesz 100 zł (podstawa) jeśli założysz konto do 30 listopada 2022 r. i wyrazisz zgody marketingowe oraz do 31 grudnia 2022 r. zrobisz pierwszą płatność na minimum 10 zł.

📍 Dostajesz 200 zł (podstawa) za bycie aktywnym użytkownikiem na koncie w następnych miesiącach!

📍 Dostajesz 100 zł na zakupy na platformie Sodexo gdy korzystasz z aplikacji mobilnej

📍Dostajesz 80 zł w ich programie poleceń do wydania w różnych sklepach (np. Biedronka, Decatlhlon, Zalando) wpisując kod – D6QAEA

Możesz skorzystać z każdego bonusu osobno, nie trzeba wykonywać wszystkich zadań aby zarobić pieniądze. Jednak pierwszy i drugi bonus (podstawa) są od siebie zależne. Trzeba spełnić warunki do zebrania 100 zł, aby następnie dostać 200 zł.

Kto może zarobić 480 zł w Santander?

Jeśli wcześniej nie posiadałeś konta w banku w Santander (po 1 listopada 2021 roku) to możesz skorzystać z tej promocji. Promocja trwa do godziny do godziny 23:59, 30 listopada 2022 roku.

Zadanie 1. 100 zł, za założenie konta.

Otwórz konto klikając w ten link, rejestrując się nie przez stronę promocyjną nie zarobisz nic! Musisz założyć konto z kartą. Zdecydowanie powinieneś wybrać kartę Mastercard, ponieważ będziesz mógł korzystać z przyszłych promocji, które są dostępne tylko przy tej karcie.

Wniosek możesz złożyć online, a umowę podpiszesz przez kuriera (kurier przychodzi do Twojego domu z Twoją nową kartą bankową). Promocja kończy się 30 listopada i do tego czasu można zakładać konta w tej promocji, a czas do podpisania umowy przy kurierze jest do 10 grudnia bieżącego roku.

Ważne by zaznaczyć zgody marketingowe podczas otwierania konta, i zaznaczyć, że chcesz otrzymywać wyciągi i korespondencję drogą elektroniczną.

Aby otrzymać 100 zł na start musisz w grudniu (między 1 a 31 dniem miesiąca), zrobić dowolny zakup za pomocą karty (minimum 10 zł). Lub zrobić zakupy przez internet (blik nie jest brany pod uwagę).

Zadanie 2. 200 zł, za bycie aktywnym użytkownikiem.

W styczniu, lutym i marcu 2023 roku musisz:

📍 Przelej na konto Santader minimum. 1000 zł (Liczone jako wpływy). Pieniądze te mogą być z Twojego konta w innym banku lub od znajomego. Możesz nawet wysyłać 10 razy te same 100 zł tam i z powrotem (między kontami) i zadanie będzie zaliczone.

📍 Przynajmniej dwa razy w miesiącu zaloguj się do aplikacji mobilnej banku.

📍 Jeśli chcesz otrzymać nagrodę, dokonaj co najmniej jednej płatności za pomocą karty w wysokości co najmniej 10zł w każdym miesiącu!

Zadanie 3. Otrzymaj voucher 80 zł, jeśli użyjesz kodu polecającego.

Aby otrzymać 80 zł, wejdź na stronę banku i dołącz do programu poleceń i wpisz poniższy kod: D6QAEA

program polecen

Od otwarcia konta masz maksymalnie 30 dni, aby dołączyć do programu poleceń, jeśli tego nie zrobisz i czas minie nie otrzymasz darmowych 80 zł. Jeżeli już do niego dołączyłeś musisz dokonać dowolnej płatności kartą na łączną kwotę minimum 300 zł (blik nie jest brany pod uwagę)

nagrody

Możesz wybrać sobie dowolny voucher – cała lista sklepów i ofert poniżej:

  • 4 bilety do kina Helios
  • 80 zł do Decathlonu
  • 80 zł do EURO AGD
  • 80 zł do Biedronki
  • 80 zł do Zalando
  • 4 bilety do kina Cinema City

Zadanie 4. 100 zł do wydania na platformie Sodexo

🔹 Gdy już założysz nowe konto w Santander wróć na tą stronę – link
I zgłoś się do promocji „100 zł z kontem” aby otrzymać darmowe 100 zł musisz korzystać z aplikacji mobilnej Santander!

🔹 Aby otrzymać 100 zł premii, przez 5 miesięcy (od grudnia do kwietnia) należy wykonać 3 przelewy / miesięcznie – w aplikacji na inne konto. Możesz przelewać pieniądze znajomym lub członkom rodziny, ale nie sobie. W tym wypadku przelew blik też jest brany pod uwagę. Informacje o otrzymaniu nagrody dostaniesz smsem

Lista sklepów, w których możemy wykorzystać 100 zł:

sklepy promka

Co zrobić, żeby nie płacić za konto i kartę?

Jak wspomniano powyżej, warunki promocji pokrywają się z warunkami konta próbnego, więc wszystko pozostanie dla Ciebie darmowe przez cały okres trwania promocji. Jeśli jednak chcesz nadal korzystać z usługi po zakończeniu „okresu próbnego” będziesz musiał w każdym miesiącu.

  • Dokonać co najmniej jednej płatność kartą lub BLIKiem.
  • Trzeba przelać na konto co najmniej 500 zł (może być z Twojego innego konta bankowego).

Jeśli te warunki nie zostaną spełnione, opłaty za konto wynoszą 6 zł, a za kartę 8 zł.