JAK ZARABIAĆ KRYPTOWALUTY GRAJĄC W PROSTE GRY PRZEGLĄDARKOWE

Jeśli chciałbyś zarobić swoje pierwsze Kryptowaluty – bez inwestycji a lubisz grać w gry, możesz połączyć przyjemne z pożytecznym. Rollercoin to strona gdzie możesz grać w proste gry przeglądarkowe i w nagrodę otrzymujesz wirtualną moc koparek. Dzięki temu zarabiasz darmowe Kryptowaluty! Uwaga – strona nie kopie Kryptowalut na twoim komputerze, jest to wirtualny symulator. Jednak wszystkie kryptowaluty na twoim koncie są prawdziwe i możliwe do wypłaty.

Poradnik w formie video

Dodatkowe Pieniądze na start za samą rejestracje!

Jeśli chcesz dostać dodatkowe 1000 satoshi w Bitcoinie – Wystarczy że zarejestrujesz się na stronie klikając w ten – link. Po przejściu na stronie kliknij w przycisk „Start Mining”, następnie można stworzyć konto logując się przez Facebooka lub podając maila i hasło.

dik

Jak zacząć zarabiać?

Na RollerCoin jest kilka możliwości zarabiania, najprostsze z nich to granie w gry, k tóre trwają około 2-3 minuty. Za każda wygraną grę dostajemy bonusową prędkość kopania Kryptowalut. Jednak bonusy resetowane są co tydzień dlatego warto to brać pod uwagę by potem się nie zdziwić.

pccc

Kolejnym sposobem jest wykonywanie offerwali, czyli prostych zadań typu zainstalowanie aplikacji lub rejestracje na innych stronach za pomocą linków przekierowujących. Właściciele strony zarabiają na tym i dzielą się zyskiem w postaci ich tokena RLT, który może być wykorzystywany do zakupu koparek, o których za chwile opowiemy.

lex

Zakup wirtualnych koparek jest najlepszą opcją do zarabiania jeśli chodzi o stronę RollerCoin – ponieważ jeśli je posiadamy nasza prędkość kopania jest stała i niezmienna. Jednak aby nasze koparki się nie wyłączyły trzeba wejść na stronę raz na 5 dni i nacisnąć przycisk „Recharge”

emku

Posiadając dużą ilość koparek możemy uzyskiwać dzięki temu dochód pasywny, czyli nie będziemy musieli nic robić (tylko raz na 5 dni kliknąc przycisk recharge) i ciągle będziemy dostawać darmowe kryptowaluty.

Jakie kryptowaluty możemy dostawać?

fines

Na ten moment możemy kopać Bitcoina, Ethereum, Binance Coin, Matic oraz Doge. Tak jak pisałem wyżej Token RLT jest wewnętrzną walutą strony 1 RLT = 1$, za który możemy kupować koparki, które pozwolą nam zwiększyć nasze zarobki. Teoretycznie twórcy RollerCoin planują wypuścić token RLT na giełdę, jednak jak na razie nic nie jest jeszcze pewne. Aby ustawić sobie jaka prędkość kopania ma byc przydzielona do konkretnej kryptowaluty należy nacisnąć przycisk split power.

Ile można na tym zarobić?

Stronę należy traktować jako dodatkową metodę zarobku swoich pierwszych kryptowalut. Nie należy się nastawiać że po zagraniu kilku gier będzie można zarabiać miliony. Jednak są osoby (najlepsi gracze), którzy zarabiają na tej stronie po 100 zł / dziennie. Jednak należy brać to pod uwagę że najprawdopodobniej zainwestowali oni swoje własne pieniądze na tej stronie.

emkuuu

Jak zarabiać pieniądze nie grając w gry?

Jeśli nie chcesz tracić czasu i od razu kupić sobie koparki, możesz zakupić tokeny RLT, za inne Kryptowaluty. Należy jednak przekalkulować sobie czy to będzie nam się opłacało. Ja osobiście polecam kupować koparki tylko wtedy gdy są jakieś promocje. Przykładowo w momencie pisania tego artykułu występuje event świąteczny gdy cena niektórych koparek jest niższa niż zazwyczaj.

mruwkojad

Lista aktualnych koparek:

kaca

Jak wypłacać zarobione kryptowaluty?

Jeśli chodzi o wypłaty na stronie są one wykonywane na zasadzie przelewu kryptowalut. Czyli możemy wypłacać nasze kryptowaluty na portfel lub giełdę podając nasz adres. Należy pamiętać, że w niektórych przypadkach tak samo występuje prowizja od wypłaty. Dużym plusem jest to że w przypadku Kryptowaluty BTC powizja jest darmowa, co raczej jest rzadko spotykane.

usttt