Jak otrzymać 400 zł na start w Banku Millennium!

Bank Millennium oferuje wspaniałą promocję, która została właśnie uruchomiona! W ramach aktualnej promocji, dostępnej na specjalnej stronie internetowej, możesz otrzymać aż 400 złotych za wykonanie kilku prostych działań na swoim nowym koncie.

Wszystkie szczegóły dotyczące promocji zostaną dokładnie wyjaśnione w dzisiejszym artykule!

Poradnik w formie Video

[JESZCZE NIE MA]

Dużym plusem w tym banku jest to, że jeśli zakładasz konto tylko aby zdobyć 400 zł w promocji. Lub coś Ci się nie podoba w tym banku to konto możesz łatwo zamknąć za pośrednictwem bankowości elektronicznej – na stronie www, bez zbędnych formalności.

Kto może wziąć udział w promocji?

Aby wziąć udział w promocji, należy mieć ukończone 18 lat oraz nie posiadać konta osobistego w banku Millennium po 1 stycznia 2020 roku. Promocja trwa do 31 marca 2023 roku, a limit kont promocyjnych wynosi 30 000 zgłoszeń. Prawdopodobnie promocja będzie jeszcze przedłużona dlatego warto sprawdzić czy na stronie promocyjnej dalej widnieje informacja o promocji!

Aby założyć konto z kartą biorące udział w promocji, należy wypełnić formularz dostępny na specjalnej stronie.

Są dwa sposoby na otwarcie konta w promocji:

  1. Online – jeśli posiadasz konto w ING, Alior, Santander, mBank, Pekao lub BNP Paribas, możesz wypełnić podstawowe dane online i następnie zalogować się do swojego obecnego banku, aby zatwierdzić weryfikację tożsamości.
  2. Na selfie – możesz wypełnić internetowy wniosek o konto i przesłać swoje selfie w celu potwierdzenia tożsamości. Konto będzie aktywne szybciej, ale w ciągu 4 miesięcy będziesz musiał odwiedzić placówkę, aby złożyć wzór podpisu i pokazać dowód osobisty (jest to konieczne, jeśli chcesz otrzymać całą premię).

Przy składaniu wniosku musisz zaznaczyć następujące zgody oraz nie rezygnuj z żadnej ze zgód, jeśli chcesz otrzymać premię do końca trwania promocji:

  • zgoda na skorzystanie z usługi „Zwroty za zakupy” oferowanej przez Goodie. Jest to bezpłatna usługa, która pozwala ci zyskać pieniądze za zakupy. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na ten temat, warto zapoznać się z tą stroną.
  • zgoda na otrzymywanie informacji handlowych lub marketingowych przez kanały elektroniczne i telefon oraz informacji dotyczących produktów i usług firm współpracujących z bankiem.

1. Bonus 200 zł za otwarcie konta

Jeśli otworzysz konto z kartą w Banku Millennium i spełnisz poniższe warunki otrzymasz 200 zł:

  • W ciągu pierwszych 14 dni od otwarcia konta zasil swoje konto jednorazowym wpływem na kwotę co najmniej 1000 zł. Możesz dokonać przelewu z Twojego konta w innym banku lub otrzymać przelew od rodziny lub znajomych.
  • Do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym otworzyłeś konto z kartą, zainstaluj na swoim telefonie aplikację mobilną Banku Millennium i aktywuj ją, logując się na swoje nowe konto.
  • Wykonaj minimum 5 płatności kartą lub BLIK. To mogą być zwykłe płatności za zakupy w sklepie lub przez internet. Przelewy BLIK na numer telefonu nie będą brane pod uwagę.

Na przykład, jeśli otworzysz konto w marcu, będziesz mieć 14 dni na dokonanie pierwszego wpłynięcia na konto, a aplikację mobilną musisz zainstalować i dokonać minimum 5 płatności do końca kwietnia. Premia zostanie wypłacona do końca kolejnego miesiąca po spełnieniu wymaganych warunków.

2. Bonus 200 zł za aktywność

W ciągu każdego z trzech kolejnych miesięcy, począwszy od drugiego miesiąca od otwarcia konta, musisz wykonać następujące czynności:

  1. Zasil swoje konto jednorazowym wpływem na kwotę co najmniej 1000 zł – może to być przelew z Twojego konta w innym banku.
  2. Zaloguj się do aplikacji mobilnej co najmniej jeden raz.
  3. Wykonaj co najmniej 5 płatności kartą lub BLIK – dotyczy to zwykłych płatności za zakupy w sklepie lub internecie. Przelewy BLIK na numer telefonu nie będą uwzględnione.

Przykład: Jeśli otworzysz konto w marcu, powyższe czynności musisz wykonać w maju, czerwcu i lipcu.

Wypłata premii otrzymana zostanie do końca miesiąca następującego po wykonaniu wymaganych aktywności.

Czy są jakieś opłaty za konto?

Millennium oferuje darmowe otwarcie i prowadzenie konta oraz krajowe przelewy w PLN w bankowości internetowej i aplikacji mobilnej, a także przelewy BLIK na telefon w aplikacji mobilnej bez konieczności spełniania żadnych dodatkowych warunków.

Jednakże, aby otrzymać bezpłatną obsługę karty do konta lub płatności zbliżeniowych BLIK oraz darmowe wypłaty z bankomatów zarówno w Polsce, jak i za granicą, należy spełnić jeden prosty warunek. Wystarczy dokonać co najmniej pięciu płatności kartą lub BLIKIEM w miesiącu (lub raz, jeśli masz między 18 a 26 lat).