Jak zarobić 50 zł za założenie konta w aplikacji – Twisto

Aplikacja Twisto daje swoim użytkownikom 60 zł (50zł bo zmniejszyli bonus) na start za rejestracje w ich aplikacji! Aplikacje sprawdziłem ponad rok temu i nadal posiada tą promocje! Darmowe 50 zł ma za zadanie zachęcić użytkowników do korzystania z tej aplikacji. Ale jeśli zależy wam tylko i wyłącznie na odebraniu darmowych pieniędzy możecie od razu zamknąć konto w tej aplikacji.

PORADNIK W FORMIE VIDEO

Jeżeli chcecie posłuchać i zobaczyć jak działa ta aplikacja. Zachęcamy do obejrzenia materiału video opowiadającego o niej. W nim omówiliśmy także krok po kroku jak wygląda cały proces aby odebrać 50 zł na start!

Do czego służy aplikacja?

Aplikacja służy do wykonywania płatności internetowych i nie tylko (można zamówić fizyczną kartę jeśli ktoś chce). Z tego powodu że jest to aplikacja płatnicza niestety wymagane jest 18 lat aby się w niej zarejestrować. Dodatkowo Aplikacja reklamuje się sloganem „Kup teraz, zapłać później”. Chodzi w tym o to, że możemy zakupić dowolny produkt lub usługę i zapłacić za niego później. Nawet do 45 dni. Jest to przydatna funkcja kiedy akurat nie mamy pieniędzy a chcemy coś kupić. Oczywiście należy mieć pewność że w przeciągu kilku/kilkunastu dni będziemy mogli zapłacić za nasze zakupy (przykładowo dostaniemy wypłatę). Dodatkową funkcją aplikacji jest możliwość podzielenia płatności na 3 miesiące bez żadnych dodatkowych kosztów. Funkcja działa tylko w wybranych sklepach internetowych a minimalne zakupy muszą wynosić 200 zł. W aplikacji tak samo możemy skorzystać z funkcji Cashback. Działa to na zasadzie zwrotów części z kwoty za nasze zakupy.

Ile kosztuje korzystanie z Twisto?

Z Twisto możemy korzystać w 100% za darmo. Jednak jest jeszcze plan „Space”, który posiada w sobie dodatkowe korzyści. Za plan Space trzeba płacić 9.99 zł miesięcznie. A plan Online jest dla każdego za darmo. Poniżej zestawienie obu możliwości korzystania z konta:

W przypadku darmowego planu nie mamy dostępu do karty fizycznej. Czyli nie możemy płacić za zakupy w sklepach stacjonarnych. Dodatkową opcją płatnej wersji Twisto jest dzielenie płatności ze znajomymi. Jest to zautomatyzowany sposób rozdzielania płatności za wspólne zakupy, ale nie ukrywając można policzyć to ręcznie i rozliczyć się ze znajomym w normalny sposób.

Jak odebrać bonus 50 zł od Twisto?

Oczywiście aby odebrać darmowe 50 zł na start należy na początku zarejestrować się na stronie. W przypadku odebrania bonusu należy skorzystać ze specjalnego linka przekierowującego lub w pisać kod promocyjny, który tak samo podamy poniżej.

1. Pierwszą rzeczą jaką należy zrobić jest oczywiście podać swój e-mail. W tym przypadku najlepiej podawać konto gmail. Dzięki temu mamy pewnośc że wiadomość weryfikacyjna zostanie do nas wysłana w prawidłowy sposób.

piersz

2. Kolejny krok to stworzenie własnego hasła, dosyć prosta rzecz.

2haslo

3. Teraz ważną rzeczą jest sprawdzenie czy dopisany został do waszego procesu rejestracji kod promocyjny. Jeśli nie możemy go wpisać ręcznie: CTPYT

Bez tego kodu nie dostaniemy darmowych pieniędzy na start. Oczywiście punkty, które są podane poniżej są równoznaczne z wartością PLN w przeliczeniu 1 punkt = 1 zł.

3krok

Wybór planu

4. Tutaj należy wybrać swój plan. Tak jak pisałem wyżej. Plan Space kosztuje 9.99 zł a plan Online jest za darmo. Jednak przy tworzeniu nowego konta możemy skorzystać z Planu Space na 3 miesiące bez konieczności płacenia za to. Wtedy możemy korzystać z karty fizycznej i wszystkich możliwości opisanych poniżej. A po 3 miesiącach jeśli nie chcemy płacić 9.99 zł / miesięcznie. Wystarczy jednym przyciskiem zmienić swój plan na ten darmowy.

4krok

Jeśli nie chcemy aby ta dodatkowa karta fizyczna (W planie Space) została wysłana do nas, możemy od razu ustawić sobie plan bezpłatny – Online.

5online

5. Po wybraniu naszego planu należy uzupełnić podstawowe dane. Takie jak Podanie swojego imienia i nazwiska, kraj stałego pobytu, adres zamieszkania itd.

6. Kolejnym krokiem będzie weryfikacja naszej tożsamości – w tym przypadku nie trzeba weryfikować się swoim dowodem osobistym, paszportem czy prawem jazdy. Aby potwierdzić nasze dane musimy dokonać przelewu z naszego konta bankowego w wysokości 1 zł. Pieniądze zostaną nam natychmiast zwrócone. Taka metoda weryfikacji jest dużo bardziej bezpieczniejsza niż w przypadku potwierdzania się dokumentem tożsamości.

7. Po wykonaniu wszystkich podanych kroków musimy chwile zaczekać aż nasze konto będzie zweryfikowane. Po aktywacji konta dostaniemy powiadomienie na naszym mailu oraz informacje o tym, że dostaliśmy bonus na nasze konto!

Jak wypłacić bonus 50 zł z Twisto?

Aby skorzystać z naszych bonusowych pieniędzy na start możemy zakupić dowolną rzecz w sklepie internetowym lub stacjonarnym jeśli wybraliśmy przy rejestracji darmowy plan Space na 3 miesiące. Dodatkowo pojawiła się nowa opcja w aplikacji Twisto. Dokładniej „Twisto Cash” dzięki niej możemy zlecić przelew naszych środków na konto. Oczywiście pieniądze wypłacimy na ten sam rachunek bankowy, który podaliśmy w trakcie rejestracji.