Sposób na darmowe 200 zł za założenie Konta w Banku

Uwaga! Promocja trwa do 30 listopada 2022 roku!

Nowy Ciekawy sposób jak zdobyć w prosty sposób 200 zł od banku Pekao S.A Aby skorzystać z tej oferty, musisz założyć konto PrzekorzystneW tej promocji możesz łatwo odebrać 200 zł! Z czego pierwsze 50 zł dostaniesz od razu za założenie konta.

Kto może wziąć udział w promocji?

  • Osoby, które mają ukończone 18 lat
  • Osoby, które są obywatelami Polski i mieszkają w Polsce
  • Osoby, które od 1 stycznia 2020 roku nie miały konta w banku Pekao S.A. lub konta oszczędnościowego.

Jak Odebrać 200 zł w banku Pekao S.A?

1. Proces rejestracji (50 zł za założenie konta):

Krok 1 (Rejestracja). Kliknij przycisk powyżej by założyć konto – Przekorzystne wraz z kartą płatniczą. Musisz zaakceptować regulamin i kliknąć w przycisk ZAŁÓŻ KONTO ONLINE. Następnie podaj swoje dane w prostym formularzu rejestracyjnym.

Najlepiej wybierz kartę Mastercard Debit FX, ponieważ te karty Mastercard od Pekao S.A. mogą brać również udział w w innych promocjach nazywających się – Bezcenne Chwile.

Krok 2 (Weryfikacja Tożsamości). Zainstaluj aplikacje banku na telefon – PeoPay i zaloguj się danymi, które podałeś w trakcie rejestracji. W aplikacji dokończysz rejestracje wysyłając zdjęcie dowodu tożsamości oraz własne selfie. Regulamin promocji wymaga stworzenie konta w ten sposób! Jeśli założysz konto inaczej nie dostaniesz 200 zł!

50 zł za założenie konta otrzymasz za prawidłowe ukończenie rejestracji. A pieniądze dostaniesz najpóźniej do końca kolejnego miesiąca.

2. Dodatkowe 150 zł za bycie aktywnym

Po otwarciu konta każdego miesiąca wykonaj 5 płatności kartą lub przez aplikacje mobilną PeoPay. (3 miesiące razy 5 płatności = finalnie 15 płatności). Oraz w każdym z tych miesięcy zaloguj się minimum 1 raz do aplikacji mobilnej PeoPay. Należy pamiętać że płatności Blik nie są brane pod uwagę! Zaliczana jest tylko płatność kartą lub w aplikacji mobilnej! Możesz wykonywać płatności na dowolną kwotę np. 5 oddzielnych zakupów jednej bułki po 1 zł też jest brane pod uwagę!

To tyle, promocja ta jest naprawdę prosta! Po uzyskaniu 200 zł. Możesz bez problemu zamknąć to konto lub jeśli Ci się spodoba korzystać z niego nadal!

Czy za Konto w tym Banku trzeba płacić?

Dla osób poniżej 26 lat konto i karta są całkowicie bezpłatne. Jednak osoby powyżej 26 lat muszą w każdym miesiącu wykonać 1 płatność kartą i wpłacić minimum. 500zł (może być to przelew z Twojego konta, które masz w innym banku) i wtedy konto i karta są całkowicie bezpłatne!

Pobierz Przypominak!

Chcesz mieć pewność, że nie zapomnisz wykonać każdego zadania? Pobierz Przypominak w wersji PDF ze skróconymi warunkami do spełnienia. Dzięki temu będziesz mieć pewność że zgarniesz równe 200 zł od banku!