Sposób na szybkie 20 zł lub 575 zł za rozmowę przez telefon i założenie konta!

1. 20 zł za wykonanie 3 minutowej rozmowy!

Dostaniesz 20 zł za wykonanie 3 minutowej rozmowy i nic więcej! Pieniądze zostają wypłacone za „zainteresowanie” założeniem konta w banku (ale i tak nie musisz go zakładać – chyba, że chcesz zarobić potem dodatkowe 550 zł za założenie konta)

Instrukcja odebrania 20 zł:

Upewnij się, że nie masz włączonego trybu incognito w swojej przeglądarce. Najlepiej robić to wszystko za pomocą google chrome (np. mozilla firefox – nie zalicza)

KROK 1: 🔻 Wejdź w link poniżej i wypełnij formularz prawdziwymi danymi 🔻

KROK 2: Po wypełnieniu formularza zadzwoni do Ciebie konsultant z banku. Podczas rozmowy potwierdź, że zamówiłeś rozmowę telefoniczną z polecenia. Wysłuchaj co konsultant ma Ci do powiedzenia i powiedz, że jesteś zainteresowany założeniem konta ale zrobisz to na własną rękę.

KROK 3: Wyślij wiadomość mailową na adres – bankowe.kontakt@gmail.com
W której zamieścisz zrzut ekranu, potwierdzający że odbyłeś tą rozmowę. Jeśli wszystko będzie w porządku to – do 15 dnia następnego miesiąca dostaniesz wiadomość że otrzymałeś 20 zł (możliwość odbioru za pomocą – paypal/przelew/blik/krypto)

2. 555 zł za założenie Konta

KROK 1: 🔻 Wejdź w link poniżej i załóż nowe konto w banku wypełniając poniższy wniosek.🔻

Wcześniejsza promocja (20 zł za rozmowę) była wykonywana poprzez inny formularz. Dlatego ważne jest to by założyć konto z linku podanego powyżej (jest to zupełnie inna promocja).

1. Dostajesz 55 zł za samo otwarcie konta

Jeśli na Twoje nowe konto wpłacisz minimum. 300 zł To bank przeleje ci dodatkowe 55 zł!

2. Dostajesz do 500 zł zwrotu za płatności!

W tej promocji jeśli często będziesz wykonywać różne transakcje za pomocą karty telefonu lub Blika – będziesz otrzymywać zwrot 3% z Twoich miesięcznych sum płatności. Promocja ta jest mocno rozłożona w czasie i polecam ją komuś, kto serio często płaci za różne rzeczy przy pomocy konta bankowego. Ta promocja jest rozłożona na 3 opcje:

50 zł za płatności

Wykonaj miesięcznie min. 3 płatności kartą, telefonem, zegarkiem lub BLIKIEM. Przez kolejne 6 miesięcy bank zwróci Ci 3% łącznej wartości Twoich płatności – nawet 8,35 zł miesięcznie.

150 zł za płatności

Wykonaj miesięcznie min. 5 płatności kartą, telefonem, zegarkiem lub BLIKIEM. Przez kolejne 12 miesięcy bank zwróci Ci 3% łącznej wartości Twoich płatności – nawet 12,50 zł miesięcznie.

500 zł za płatności

Wykonaj miesięcznie min. 10 płatności kartą, telefonem, zegarkiem lub BLIKIEM. Przez kolejne 20 miesięcy bank zwróci Ci 3% łącznej wartości Twoich płatności – nawet 25 zł miesięcznie.

Czyli finalnie – aby uzyskać najwyższe dodatkowe 500 zł zwrotu za płatności musisz w każdym miesiącu wydawać około 850 zł np. przy pomocy karty. Okres ten tyczy się 20 miesięcy czyli prawie 2 lat. Dlatego warto się nad tym zastanowić czy taka promocja jest dla nas odpowiednia! Jeżeli jednak regularnie płacimy kartą np. za jedzenie w sklepie i nie jest to dla nas problem wykonać te 10 transakcji w miesiącu to jest to zawsze jakaś dodatkowa oszczędność i zwrot pieniędzy!