Proste Sposoby na szybkie pieniądze przez Internet

To że zarabianie przez Internet jest możliwe wie już chyba każdy z nas, ale czy da się zarobić nawet 100 lub 200 zł w ten sam dzień bez doświadczenia w mniej niż godzine? Owszem. Chociaż te sposoby wiążą się z korzystaniem z różnych promocji czyli nie będziemy zarabiać codziennie po 200 zł dziennie to jednak jeśli ktoś chciałby zarobić sobie jakieś dodatkowe pieniądze przez internet ma oczywiście taką możliwość!

Sposoby o których dzisiaj będę opowiadał wiążą się z zakładaniem kont na różnych aplikacjach, w większości aplikacje służą do przechowywania pieniędzy (coś w rodzaju konta paypal) dlatego rejestrować się w takich aplikacjach i stronach mogą tylko osoby powyżej 18 roku życia (jest w nich weryfikacja tożsamości – KYC). Twórcy takich aplikacji chcą zachęcić nowych użytkowników do korzystania z ich usług dlatego dają nam pieniądze na start. Oczywiście jeśli nie chcecie później korzystać z takich stron, możecie wypłacić was bonus oraz zamknąć tam konto.

Poniższa lista aplikacji będzie zawierać aktualne promocje na których możemy zarobić określoną ilość pieniędzy. W niektórych przypadkach należy wykonać także depozyt, który następnie można od razu sprzedać a czasami są promocje w których wypłata bonusu jest po dłuższym czasie!

1. Kriptomat 20 euro (około 100 zł) na start za zakup swojej pierwszej kryptowaluty

Promocja tymczasowo została zwiększona z 10 euro na 20 dlatego na poniższym filmie jest informacja o 45 zł z tego względu że był on nagrywany przed promocją, na nim wszystko jest tak samo tylko aktualnie można zarobić 2x więcej!

Tutaj musimy jeszcze zakupić dowolną kryptowalutę na tej stronie za wartość minimum 100 euro. Jest to i tak ciekawa opcja, ponieważ na innych giełdach kupując jakąś kryptowalutę takiego bonusu nie otrzymujemy. Dokładnie na temat takich promocji pisaliśmy tutaj.

2. Twisto – 50 zł na start za utworzenie konta

3. Provema – najszybsze 10 zł za rejestracje

4. TapGlobal – 27 zł w BTC za założenie konta

Tutaj dodatkowo należy podać specjalny kod promocyjny aby uzyskać te 27 zł na start: TNG-994-495-98FF (należy wpisać go w zakładce connect code podczas rejestracji). Kryptowalute Bitcoin można potem wymienić na gotówkę lub kupić jakąś inną Kryptowalutę.

5. Nexo (100 zł bonusu – do wypłaty po 30 dniach)

Nexo to platforma służąca do zarabiania odestek na swoich kryptowalutach. Na niej możemy dodatkowo zgarnąc bonus 25$ w BTC na start za to że przez 30 dni będziemy trzymać u nich na stronie równowartość 100$ w dowolnej kryptowalucie. Dokładnie na temat takich promocji pisaliśmy tutaj.

6. Cake Defi (30$ – bonus nie jest od razu do wypłaty)

Cake Defi to platforma służąca do zarabiania na trzymaniu swoich kryptowalut. W tym wypadku nie musimy kupować żadnej kryptowaluty aby otrzymać bonus 30$ na start. Jednak będziemy musieli dokonać depozytu minimum 50$ w dowolnej kryptowalucie – najbardziej polecam do tego LTC lub Dash bo są wtedy niskie prowizje za przesył z innych giełd. Oczywiście w tym wypadku też jest wymagana weryfikacja swojej tożsamości. Nasze 50$ w kryptowalutach możemy od razu wypłacić jednak bonus (30$) będzie dostępny do wypłaty dopiero po 180 dniach.

Film w którym opowiadam o tej platformie.

6. Giełda Coinbase (10$)

base

Podana wartość 41,09 zł na zdjęciu wyżej będzie różnić się w zależności od kursu między dolarem a złotówką. Jeśli cena dolara będzie wyższa – zarobimy jeszcze więcej. W wypadku tej promocji aby dostać darmowe 10$ w BTC musimy zarejestrować się ze specjalnego linku zaproszeniowego. Jest on podany poniżej:

W przypadku tej giełdy musimy zweryfikować swoją tożsamość (KYC). Tutaj kupno lub sprzedaż musi nastąpić w ciągu 180 dni od daty otwarcia konta. Po tym czasie ta promocja przestaje działać na naszym koncie. Jeśli chodzi o przyznanie bonusu giełda informuje że może on potrwać maksymalnie do 4 dni roboczych ale w większości przypadków bonus jest nam przyznawany zaraz po kilku minutach.

7. Blockfi (bonus 10$) – do wypłaty po 30 dniach

Blockfi to platforma służąca do zarabiania odestek na swoich kryptowalutach. Na niej możemy dodatkowo zgarnąc bonus 10$ w BTC na start za to że przez 30 dni będziemy trzymać u nich na stronie równowartość 100$ w dowolnej kryptowalucie.

Kod do wpisania w referral code (40 zł na start): 0e09d86e