Najszybsze 10 zł do zarobienia za rejestracje w aplikacji Provema

Aplikacja Provema służy do zarządzania swoimi własnymi finansami i nie tylko! Dość ciekawą rzeczą jest to, że aplikacja daje nam darmowe 10 zł na start za rejestracje w aplikacji. Pieniądze te możemy natychmiast wypłacić na nasze konto bankowe lub kupić coś przez internet. Aplikacja sama w sobie ma dużo innych przydatnych funkcji o których także wspomnimy w tym artykule.

Poradnik w formie Video

Przygotowaliśmy dla was specjalny film, w którym tłumaczyl iśmy krok po kroku jak odebrać bonus 10 zł na start w aplikacji. Oczywiście sposób ten opiszemy także w trym artykule jeśli wolicie o tym dokładnie poczytać.

Jak otrzymać 10 zł na start

1. Pobierz aplikacje na telefon.

Aplikacja dostępna jest na telefony z Androidem oraz z systemem IOS (IPhone). Link podany poniżej jest połączony ze specjalnym kodem zaproszeniowym. Bez niego bonus 10 zł na start nie zostanie przyznany.

2. Zarejestruj się w aplikacji

Jeśli chodzi o cały proces rejestracji wystarczy podać swój numer telefonu. Następnie otrzymamy SMS z kodem weryfikacyjnym. Następnie należy wpisać swoje dane osobowe oraz stworzyć swój własny pin do logowania w aplikacji.

3. Weryfikacja Tożsamości

Gdy już się zalogujemy do naszego konta ostatnim krokiem będzie potwierdzenie swojej tożsamości. Proces ten jest wymagany w każdej aplikacji, która obsługuje płatności. Proces weryfikacji obsługuje platforma iDenfy. Jest to jedna z najbezpieczniejszych firm na rynku. Zweryfikować się możemy poprzez potwierdzenie się dowodem osobistym, prawem jazdy, lub paszportem. Następnie musimy udowodnić że korzystamy z naszego dokumentu i potwierdzamy się zdjęciem naszej twarzy. Oczywiście po weryfikacji wszystkie zdjęcia zostają usunięte. System powinien zweryfikować nas maksymalnie do 20 minut.

Jak wypłacić otrzymane 10 zł?

Tak jak wspominaliśmy wyżej. Możesz wykonać przelew twoich środków wpisując numer rachunku bankowego lub wykonując przelew na numer telefonu. Dodatkowo jest możliwość płacenia tymi pieniędzmi w różnych sklepach internetowych

Do czego służy aplikacja?

Po omówieniu jak możecie otrzymać darmowy bonus na start. Opiszemy wam jakie funkcje daje nam aplikacja Provema. I dlaczego warto z niej korzystać

Cashback – czyli częściowy zwrot pieniędzy za zakupy

Najważniejszą zaletą w Aplikacji jest dostęp do cashbacków ogromnej ilości polskich sklepów. Jest to logiczne ponieważ provema to polska aplikacja XD. Dzięki temu możemy używać jej aby „oszczędzać” przy robieniu zakupów.

cashback

Oczywiście wysokość procentowa poszczególnych Cashbacków może się zmieniać z dnia na dzień. Dlatego nie należy się kierować podanym wyżej screenem. Generalnie od czasu do czasu mogą pojawić się ciekawe ofety. Szczególnie przed różnymi świętami itd. w których % Cashbacku zostaje podwyższony!

Dodatkowe funkcje w Aplikacji

funkcjeaplikacji

Oczywiście nie ma sensu omawiać każdej funkcji z osobna ponieważ są one dość proste i każdy jest w stanie zrozumieć do czego służy. My omówimy tutaj tylko te najciekawsze.

InPost – W aplikacji możemy śledzić lub monitorować nasze paczki, które zostały do nas wysłane.

Transport Publiczny – Tutaj możemy kupować bilety na Autobus lub Pociąg z poziomu aplikacji. Jest to wygodniejsza metoda niż czekanie w kolejce na bilet w kasie tradycyjnej.

Budżet- Tu możecie monitorować swoje wydatki miesięczne, oraz ustalać cele jakie sobie zakładacie. Przykładowo możemy ustalić, że w tym miesiącu chcemy wydać tylko 1000 zł. Oczywiście jeśli będziemy mieli dokładne statystyki ile już wydaliśmy możemy łatwiej trzymać się naszego postawionego celu.

Dość ciekawą opcją jest zakładka: Polecaj, Zarabiaj. W niej dostajecie swój własny link polecający i tym sposobem możecie polecać aplikacje swoim znajomym. W tym momencie gdy zaproszona przez was osoba zarejestruje się z waszego linku dostanie 10 zł, tak samo jak wy.