NAJLEPSZE SPOSOBY NA ZARABIANIE PRZEZ INTERNET W 2022 ROKU

Sposobów na zarabianie przez Internet jest wiele i gdybyśmy chcieli opisać wszystkie możliwości w jednym artykule byłoby to nie możliwe. Jednak tym razem przygotowaliśmy dla was listę najlepszych sposobów na zarabianie przez Internet pod względem najprostszych możliwości. Czyli po przeczytaniu tego wpisu możesz natychmiast zacząć zarabiać na różnych sposobach bez specjalnego doświadczenia. Dodatkowo zamieszczone zostały materiały video w których tłumaczymy każdy sposób z osobna.

1. Zarabianie przez udostępnianie swojego nieużywanego Internetu.

Na rynku możemy znaleźć 4 aplikacje, które pozwalają nam zarabiać pieniądze za udostępnianie swojego własnego Internetu. Oczywiście ważne jest aby mieć nielimitowany Internet. Aplikacje te są sprawdzone i bezpieczne. A cały ich model biznesowy jest opisany dokładnie na ich stronach. Aby zacząć na nich zarabiać wystarczy zarejestrować się na oraz pobrać ich specjalne oprogramowanie. W niektórych przypadkach programy te są dostępne na telefon i komputer. Dzięki temu możemy zwiększać nasze zarobki korzystając z kilku urządzeń na raz. Po pobraniu i uruchomieniu takiego programu nie trzeba już nic robić! W tym przypadku zarabiamy pasywnie. Osobiście polecam pobrać wszystkie 4 aplikacje nawet jeśli na niektórych zarabiamy mniej. Mimo wszystko korzystanie z kilku takich aplikacji zwiększa nasze zarobki. Tym bardziej że te aplikacje nie obciążają naszego komputera oraz nie wpływają one na prędkość naszego Internetu.

Wszystkie 4 aplikacje omawiam w poniższym filmie

Linki do poszczególnych aplikacji znajdziecie w opisie filmu na YouTube. Dlatego polecam zobaczyć ten filmik. Omawiam tam dokładny wygląd i działanie każdego programu . Tutaj dodam jeszcze krótki opis i najważniejsze zalety poszczególnych programów. Oczywiście wszystkie aplikacje są posortowane od tych najbardziej dochodowych po najmniej dochodowe. Według mnie jednak warto pobrać wszystkie cztery by i tak zwiększyć swoje zarobki..

1.1 Najbardziej dochodowa aplikacja

Dostępna jest zarówno na komputery jak i telefony. Minimum do wypłaty to 2$. Wypłaty są możliwe w kilkunastu Kryptowalutach oraz na Payeer, Perfect Money lub konto bankowe. Minusem jest to że nie ma tutaj dostępnej wypłaty na Paypal.

1.2 Aplikacja z bonusem 5$ na start

Rejestrując się na tej aplikacji, dostaniesz 20 zł na start. Jednak w tym przypadku aby wypłacić zgromadzone środki należy uzbierać 20$ (około 80 zł). W przypadku tej aplikacji zarobki za udostępnienie swojego Internetu są nieco niższe. Dużym plusem jest jednak możliwość wypłat na PayPal. Minimum to tak jak wspominałem wyżej 20$. Ale strona wprowadziła drugą metodę wypłat natychmiastowych w Kryptowalucie JumpToken. Tak samo można pobrać tą aplikacje i na komputer i na telefon aby w ten sposób zwiększyć swoje zarobki.

1.3 Aplikacja do zarabiania za udostępnianie Internetu

W przypadku tej aplikacji można ją pobierać tak samo i na telefon i na komputer. W panelu dodatkową opcją jest też zakładka Survey – czyli płatne ankiety. Jeśli ktoś chciałby je wykonywać by zarobić jakieś dodatkowe pieniądze też jest tam taka opcja. Kiedyś aplikacja słynęła z tego, że minimum do wypłaty był 1 dolar. Niestety teraz podwyższyli to minimum do 5$. Wypłaty mogą być realizowane przez PayPal lub Bitcoin.

1.4 Aplikacja do zarabiania za udostępnianie Internetu

Ostatni program działa tylko i wyłącznie na komputer. Niestety nie ma wersji mobilnej. Tutaj wypłaty są realizowane tylko i wyłącznie na PayPal a minimum do wypłaty to 5$.

2. Natychmiastowe pieniądze do wypłaty za rejestracje (wymagane 18 lat) – KYC

Niektóre aplikacje tworzą swoje własne promocje, płacąc użytkownikom za założenie u nich konta. Jest to Ciekawy sposób marketingowy i jest bardziej opłacalny niż przykładowo reklama w telewizji. W przypadku reklamy ich usługi zobaczy ją dana ilość osób. Za reklamę będzie trzeba zapłacić a i tak tylko kilkoro użytkowników stworzy tam konto. W przypadku takiej formy promocji zachęca się nowe osoby do stworzenia konta za dodatkowe pieniądze na start. Zabieg ten ma za zadanie sprawić aby takie osoby zostały jak najdłużej z daną firmą. Oczywiście po odebraniu darmowego bonusu można usunąć konto i wypłacić środki. W przypadku takich promocji zazwyczaj wymagana jest weryfikacja KYC. Musimy zweryfikować swoją tożsamość prawem jazdy, paszportem lub dowodem osobistym. Proces ten jest bezpieczny i większość platform płatniczych, giełd czy bukmacherów od nas tego wymaga ze względów bezpieczeństwa. W przypadku poniższych Aplikacji dostajemy jeszcze dodatkowe pieniądze na start!

2.1 60 zł na start za samo założenie konta – Twisto

2.2- 10 zł na start za rejestracje w aplikacji – Provema

2.3 27 zł na start za rejestracje w Kryptowalucie BTC

Tutaj dodatkowo należy podać specjalny kod promocyjny aby uzyskać te 27 zł na start: TNG-994-495-98FF (należy wpisać go w zakładce connect code podczas rejestracji). Kryptowalute Bitcoin można potem wymienić na gotówkę lub kupić jakąś inną Kryptowalutę.

2.4 40 zł w BTC na start za założenie konta na Giełdzie Kryptowalut Coinbase (depozyt 100$)

W przypadku tej promocji trzeba jeszcze kupić lub sprzedać (dowolną Kryptowalutę) o wartości co najmniej 100$. Jest to i tak ciekawa opcja dla osób, które chcą kupić swoje pierwsze Kryptowaluty ponieważ już na sam start swojej inwestycji otrzymują dodatkowe 40 zł. Po rejestracji na giełdzie czas na zrealizowanie tej transakcji musi być wykonany w ciągu 180 dni. Jeśli ktoś chciałby odebrać bonus po tym czasie, niestety nie ma takiej możliwości.

W powyższym odcinku wspominałem jeszcze o kilku innych giełdach. Jednak sama promocja na Coinbase też została w nim dokładnie omówiona. Dodatkowo od czasu do czasu na giełdzie Coinbase pojawiają się dodatkowe qiuzy. Za wykonywanie ich otrzymujemy też darmowe Kryptowaluty tylko i wyłącznie za odpowiadanie na proste pytania!

quiz

Quizy na Coinbase są dodawane od czasu do czasu. Dlatego warto być na bieżąco z tym co się dzieje u nich na stronie. Dodatkowym plusem jest to że nie trzeba odpowiadać prawidłowo na ich pytania. W tym przypadku można naciskać na odpowiedzi tyle razy ile się chce, a po wybraniu tej prawidłowej od razu dostajemy pieniądze na nasze konto.

3. Zarabianie na Kopaniu Kryptowalut

Kopać Kryptowaluty można na telefonie oraz na komputerze. Mimo wszystko najbardziej opłacalne jest zbudować swoją własną koparkę Kryptowalut. Przy obecnych cenach kart graficznych jest to dosyć drogi biznes. Tutaj polecam dwa najprostsze sposoby jak możecie zacząć kopać Kryptowaluty bez specjalnego doświadczenia jako dodatkowe źródło dochodu.

3.1 Przeglądarka na której zarabiamy Bitcoina za korzystanie z niej. (Na Telefon i Komputer)

Dość ciekawą opcją jest zmiana swojej przeglądarki, na tą pokazaną wyżej. Ponieważ gdy przeglądamy Internet możemy dodatkowo na tym zarabiać. Oczywiście można ustawić prędkość kopania. Więc jeśli nie chcecie przeciążać swojego komputera po prostu ustawiacie ją na nieco niższą. Oczywiście im większa prędkość kopania tym więcej zarobimy. Tutaj decyzja jest indywidualna.

3.2 Program do kopania Kryptowalut (10 zł w BTC na start)

W tym przypadku program ten jest już dostępny tylko i wyłącznie na komputer. Można na nim kopać kilka Kryptowalut: Bitcoin, Bitcoin Gold, Ethereum, Ethereum Classic lub Monero. Oczywiście aby zacząć zarabiać wystarczy się zarejestrować na stronie i pobrać ten specjalny program. Zarobki są zależne od naszej karty graficznej i procesora. Im mamy lepszy sprzęt tym więcej możemy na tym zarobić. Jest to dość ciekawy sposób na dodatkowy zarobek przez to że po pobraniu takiego programu nie musimy już nic potem robić.

3. Zarabianie na ankietach

Jest wiele stron, które oferują „zarabianie na ankietach”. Jednak większość z nich albo nie wypłaca albo jest na nich tak mało ankiet że i tak dużo na tym nie zarobimy. Oczywiście zarabianie na ankietach i tak należy traktować jako dodatkowy zarobek. Ale bez doświadczenia i tak jesteśmy w stanie coś na nich zarobić. Poniższe strony z ankietami są sprawdzone i wypłacają.

3.1 Polska strona do zarabiania na ankietach.

Jest ona najbardziej przejrzysta i mogę z czystym sumieniem ją polecić każdemu. Nowe ankiety są tam dodawane dość często więc warto regularnie sprawdzać tą stronę.

3.2 Zagraniczna strona, która płaci za wypełnianie ankiet.

Tutaj ciekawą rzeczą jest to, że po wypełnieniu danej ankiety od razu dostajemy wypłatę. Oczywiście jeśli nie zakwalifikujemy się do danej ankiety niestety nie otrzymamy pieniędzy. Gdy wypełnimy daną ankietę prawidłowo od początku do końca otrzymamy zazwyczaj 1$ czyli około 4 zł na Paypal.

3.3 Rozbudowana strona, na której też jest możliwość zarabiania na ankietach.

W przypadku tej strony, można znacznie więcej zarobić za wykonywanie prostych zadań typu pogranie w jakąś grę na telefonie itd. O tym będzie w dalszej części tego artykułu. Jednak strona ta oferuje również możliwość zarabiania za wypełnianie różnych ankiet. Są one zazwyczaj po angielsku, z tego powodu że strona jest zagraniczna. Mimo wszystko strona jest sprawdzona i od lat wypłaca. Wypłaty są możliwe na PayPal, Skrill, Payoneer i wiele więcej.

4. Aplikacje na telefon do zarabiania pieniędzy

W tym przypadku tak samo należy brać wszystkie te aplikacje jako dodatkowe źródło dochodu. Większość z nich dostępne jest na telefony z systemem Adroid oraz IOS.

4.1 Aplikacja, która płaci za granie w kółko i krzyżyk

Jedna z najlepszych aplikacji na telefon do zarabiania pieniędzy. Wystarczy na niej grać w proste gry – typu kółko i krzyżyk, zapamiętywanie obrazków, obliczanie prostych zadań matematycznych. Można też wypełniać ankiety ale według mnie warto skupić się tylko i wyłącznie na tych prostych grach. Wypłaty są realizowane automatycznie. Można wypłacać pieniądze na PayPal lub w Kryptowalutach.

4.2 Aplikacja, która płaci za chodzenie

W przypadku tej aplikacji wypłaty nie są realizowane bezpośrednio na konto bankowe itd. Zdobyte punkty można wymieniać na nagrody przykładowo: karty podarunkowe do H&M, Zalando, Empiku itd. Punkty zdobywa się za ilość wykonanych kroków dziennie. Aplikacja jest sprawdzona i wypłaca.

4.3 Dwie aplikacje, które dają nam Kryptowaluty za oglądanie reklam

Zasada jest prosta, w aplikacjach co godzinę można klikać w reklamy. Za to dostajemy setne części Bitcoina oraz Litecoina. Wpłaty są realizowane na zewnętrzny portfel kryptowalut. Jest to dobry sposób na zdobywanie swoich pierwszych kryptowalut.

5. Strony Cashbackami – Ciekawe Promocje

Jest wiele aplikacji, które oferują nam częściowy zwrot pieniędzy za zakupy. Jednak istnieje strona na której otrzymujemy 10 zł na start za samą rejestracje oraz przy skorzystaniu z usługi Pyszne.pl możemy otrzymać zwrot 20 zł. Czyli z tym sposobem możemy dostać 10 zł za darmo oraz darmowe jedzenie o wartości 20zł na pyszne.pl. Oczywiście na stronie można znaleźć więcej rabatów i promocji.

kaszbak

5.1 Sposób na 10 zł na start oraz darmowe jedzenie

5.2 Sposób na darmowe zakupy na aliexpres i otrzymanie za to 814 zł

W tej aplikacji jest gwarantowany 100% cashback na zakupy w Aliexpress. I dodatkowo na sam start za rejestracje w tej aplikacji dostajemy 200$ w ich własnej kryptowalucie. Jednak aby odblokować możliwość wypłaty tych środków należy zrobić zakupy za minimum 30$ w przeciągu 30 dni od rejestracji w aplikacji. My polecamy robić zakupy na aliexpress bo nie dość, że dostaniemy 100% zwrotu za to ile wydaliśmy w tym sklepie. To jeszcze zostaną odblokowane nasze darmowe kryptowaluty za rejestracje. Oczywiście cena jest zależna od kursu tej kryptowaluty. Więc finalnie może się okazać, że środki które będziemy mogli wypłacić będą nieco niższe lub jeśli kurs pójdzie do góry zarobimy na tym jeszcze więcej!

Kod na 200$ na start: EEVLTE

6. Zarabianie na wykonywaniu prostych zadań

W Internecie są strony, które oferują możliwość zarabiania za testowanie gier, czy innych aplikacji. Nazywane są to po angielsku OfferWalle. Tutaj jest już zdecydowanie większy potencjał zarobkowy. Przykładowo na jednej z takich stron znalazłem ofertę gdzie możesz zarobić 30$ (około 120zł) za pobranie gry i dojście do 25 poziomu w określonym czasie (w tym przypadku w ciągu 30 dni)

dsd

Warto brać to pod uwagę, że niektóre oferty znikają po czasie i dodawane są nowe, zupełnie inne. Co do poniższego spisu stron. Poszczególne strony mogą się od siebie różnić tym, że będą posiadały inne funkcje i dodatkowe możliwości zarabiania na nich. W poniższych filmikach macie pokazane wszystko na temat każdej ze stron.

6.1 Najlepsza strona do zarabiania za wykonywanie prostych zadań.

O tej stronie wspominaliśmy już w części z ankietami. Ponieważ tutaj można wykonywać zadania za które otrzymujemy prawdziwe pieniądze oraz możemy wypełniać ankiety. Strona ta uzyskała miano najlepszej w tym zestawieni, przez to, że na niej znajdziemy jedne z lepszych ofert.

6.2 Strona na której możemy zlecić pierwszą wypłatę w ten sam dzień rejestracji.

Strona ta jest dość ciekawa pod tym względem, że wypłaty są realizowane w kilka minut po ich zleceniu. Dodatkowo minimalnym progiem do wypłaty jest 0.10$ czyli około 40 groszy. Przez co każdy jest w stanie w krótkim czasie na tej stronie już coś zarobić.

6.3 Rozbudowana strona z dodatkowymi możliwościami zarobku.

W tym wypadku na tej stronie możemy co godzinę odbierać darmowe punkty w zakładce „Roll The Faucet” można jeszcze oglądać reklamy oraz grać w specjalną grę, dzięki której możemy pomnażać nasze punkty. Punkty te można wymienić tylko i wyłącznie na kryptowaluty.

7. Zarabianie za czytanie Artykułów

Tutaj mówimy o teoretycznym czytaniu. Generalnie na tej stronie można co 10 minut odbierać darmowe kryptowaluty dzieląc się nimi z autorem danego tekstu. Można też pisać swoje artykuły i gdy taki artykuł zdobędzie dużą popularność możemy na tym też sporo zarobić. Jednak w tym przypadku należy znać język angielski ponieważ strona ta jest prowadzona właśnie w tym języku.

8. Zarabianie na kranikach Kryptowalut

Kraniki Kryptowalut to strony na których tak samo możemy odbierać darmowe kryptowaluty za wykonywanie prostych zadań. Przykładowo: rozwiązywanie captchy, wyświetlanie reklam itd. Sposób ten pozwala na zarobienie swoich darmowych kryptowalut na start.

8.1 Strona, na której można odbierać automatycznie bitcoiny za pomocą specjalnego bota na telefon.

Strona ta pozwala na odbieranie darmowego Bitcoina co godzinie, jednak na początku trzeba jeszcze rozwiązywać Captche. Jeśli będziemy korzystać ze strony przez dłuższy czas nasza Captcha zostanie usunięta i wtedy będziemy mogli zainstalować specjalnego bota, który bedzie za nas klikał w ten przycisk. W poniższym filmiku nie pokazywałem działania tego bota. Na moim koncie blokada została zniesiona więc za jakiś czas nagram film pokazujący jak zainstalować tego bota.

8.2 Kranik kryptowalut z możliwością zarabiania pasywnego

Na tym kraniku możemy odbierać co 15 minut darmowe BTC, BNB oraz BFG. BFG to specjalna kryptowaluta tej strony, którą dostajemy również za granie w gry. Co ciekawe większość z tych gier możemy ustawić aby grały za nas automatycznie. W przypadku dużej ilości wygranych dostajemy więcej kryptowaluty BFG. Za posiadanie tej kryptowaluty na naszym koncie dostajemy codziennie darmowe Bitcoiny, ETH, BNB, TRX i USDT.

8.3 Kranik kryptowalut z dużą ilością metod zarobku

Na tym kraniku możemy odbierać darmowe punkty co 30 minut. Dodatkowo możemy zarabiać na oglądaniu reklam, wypełnaniu ankiet, korzystając z offerwalli i wiele więcej. Punkty te możemy wymieniać na kryptowaluty.