Jak zarabiać przez Internet za klikanie w reklamy

CashIsBack to strona, która płaci za otwieranie e-maili z reklamami przychodzącymi na naszą skrzynkę pocztową. Czyli wystarczy od czasu do czasu kliknąć na link przekierowujący do danej strony. Dzięki temu zarabiamy pieniądze w kilka sekund. Na tej stronie jednak kwota uzyskana za kliknięcie zależy również od naszego poziomu konta. Im wyższy poziom posiadamy tym więcej na tym zarobimy! Nasz poziom podwyższa się jeśli regularnie zarabiamy na stronie. Czyli im więcej z niej korzystamy tym więcej możemy na niej zarobić!

PORADNIK W FORMIE VIDEO

REJESTRACJA W SERWISIE

Pierwszą częścią aby zacząć zarabiać na tej stronie jest zarejestrowanie się. Aby zarejestrować się wystarczy podać imię, email oraz hasło. Dodatkowo należy zaakceptować wymagane zgody i potwierdzić się mailem aktywacyjnym, który otrzymamy na adres podany przy rejestracji. W moim przypadku przyszedł od razu, ale pojawił się w folderze „spam”. Po kliknięciu w link aktywacyjny możemy zalogować się już na nasze konto.

JAK ZACZĄĆ ZARABIAĆ?

Na Cashisback zarabiamy za otwieranie maili reklamowych, które przychodzą na naszą skrzynkę pocztową, a na naszym koncie automatycznie zostają przypisane nam pieniądze za otworzenie maila. Po zalogowaniu do panelu możemy sprawdzić jakie maile zostały do nas wysłane. Warto sprawdzić czy wiadomości z serwisu nie znajdują się w spamie, jeśli tak się dzieje, należy dodać adresata do swoich kontaktów.

Ile NAPRAWDE MOŻNA ZAROBIĆ?

zarabiaj na klikaniu w reklamy

Sama strona reklamuje się tym że można uzyskiwać nawet 1.50 zł za jedno kliknięcie w reklamę. Oczywiście jest to nie prawda. Jako że staramy pisać tylko i wyłącznie rzetelne informacje o sposobach na zarabianie pieniędzy przez Internet. To o tym też musimy tutaj wspomnieć. Jednak mimo wszystko na tej stronie da się zarobić dodatkowe pieniądze. To nie nastawiajmy się w tym przypadku na ogromne zyski z takiej strony. Gdyby taka strona naprawdę płaciła ponad złotówkę za klikanie w reklamy myślę, że raczej każdy zwolniłby się ze swojej pracy i zajął się takim zajęciem XD. Tak więc ile naprawdę można zarobić?

zarobki za klikanie w reklamy

Jak widać na powyższym zdjęciu zarobki za klikanie w reklamy wynoszą około 5 groszy za kliknięcie. Czasami zdarzały się reklamy za które dostajemy nawet 9 groszy. Jeśli jednak dostaniemy jakąś wiadomość na maila z reklamą. Klikniemy w nią przykładowo kilka dni po wysłaniu wiadomości może zdarzyć się taka sytuacja że nie otrzymamy pieniędzy za kliknięcie. Będzie to spowodowane tym, że budżet na konkretną kampanie został wyczerpany tak więc w tym przypadku działa zasada, kto pierwszy ten lepszy.

zarabianie na klikaniu w reklamy zestawienie zarobków

Ja na swoim koncie zarobiłem pawie 5 zł, nie jest to oczywiście majątek więc należy te stronę traktować tylko i wyłącznie jako dodatkowy sposób na zarobienie pieniędzy. Dodatkowo minimalna kwota do wypłaty w przypadku tej strony wynosi 20 zł więc na wypłatę jeszcze sobie poczekam. Ale – klikanie w takie reklamy nie jest ciężkim zadaniem. Więc jeśli ktoś każdego dnia (oczywiście jeśli dodane zostaną nowe reklamy) poświęci maksymalnie minutę na kliknięcie w kilka reklam. Jest w stanie zarobić dodatkowe pieniądze w dość prosty sposób.

Dużym minusem na tej stronie jest to, że wypłaty wykonywane są tylko i wyłącznie na konto bankowe.

CZY POLECAM TEN SPOSÓB?

Mimo to, że na tym sposobie nie zarobimy ogromnych pieniędzy. Uważam że jeśli ktoś ma chęci może korzystać z tej strony. Codziennie natrafiamy na ogromną ilość reklam w telewizji oraz Internecie, które zabierają nam sporą ilość czasu z naszego życia a nie dostajemy za to wynagrodzenia. W przypadku tej strony wystarczy kliknąć na reklamę i już dostajemy kilka groszy na nasze konto. Oczywiście jeśli chcecie zarobić znacznie więcej pieniędzy przez Internet. Zapraszam was do zapoznania się z naszą stroną gdzie znajdziecie lepsze metody na zarobienie dodatkowych pieniędzy.

Najlepsze sposoby na Zarabianie przez Internet.