Jak otrzymać 650 zł na start za założenie konta w Velobanku

VeloBank zorganizował bardzo ciekawą promocje VeloKonta. Co możesz zyskać za skorzystanie z ich oferty?

Możesz otrzymać zwrot nawet 10% z płatności wykonanych kartą lub BLIKiem, z maksymalną kwotą zwrotu wynoszącą 600 zł.

Otrzymasz również 50 zł jeżeli skorzystasz z programu poleceń.

Ponadto 8% na koncie oszczędnościowym.

Promocja jest naprawdę warta uwagi. Pieniądze ze zwrotów są księgowane na Twoim koncie w ciągu kilku dni od dokonania transakcji – w przypadku płatności BLIK, otrzymasz zwrot już następnego dnia. Ja już korzystam z tej promocji i codziennie otrzymuje cashback.

veloskarbonka nagroda

Kto może wziąć udział w promocji?

  • musisz mieć ukończone 18 lat
  • nie posiadałeś konta osobistego w GetinBanku i VeloBanku po 31.10.2022 roku (posiadanie konta oszczędnościowego lub lokaty nie wyklucza Cię z promocji)

Jak otworzyć konto i mieć możliwość zarobienia 650zł?

Możesz założyć konto poprzez weryfikacje za pomocą selfie, przez kuriera oraz przez e-dowód. Poniżej znajduje się odnośnik do strony promocyjnej oraz film w którym krok po kroku otwierałem konto.

Pamiętaj, aby podczas składania wniosku wyrazić zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych oraz nie wyrażać sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych w celach marketingowych. Jeżeli się nie zastosujesz możesz nie kwalifikować się do promocji

Poradnik w formie Video

Poradnik Co trzeba zrobić by otrzymać 600 zł

Oferta zwrotu 10% za płatności kartą jest bardzo korzystna. Praktycznie każdy z nas wydaje miesięcznie około 1000 zł na zakupy. Aby przez pół roku otrzymywać maksymalny bonus w wysokości 100 zł miesięcznie, wystarczy przy kasie używać innej karty i wykonywać płatności kartą lub BLIK z kodem, a nie poprzez przelew. Zwrot 10% zostanie przyznany przez 180 dni od momentu otwarcia konta za wszystkie płatności za towary i usługi. Dodatkowo możesz zasilić konto na Revolucie i też będziesz mógł uzyskać bonus bez wydawania pieniędzy. Jeżeli nie masz jeszcze tam konta to tutaj jest poradnik jak je założyć:

Maksymalnie można otrzymać 100 zł zwrotu w każdym z sześciu 30-dniowych cykli licząc od otwarcia konta. Zwrot zostanie zaksięgowany na VeloSkarbonce w ciągu 2 dni roboczych od zaksięgowania płatności na koncie.

Poradnik Co trzeba zrobić by otrzymać 50 zł

Żeby odebrać 50 zł z programu poleceń, musisz:

  • we wniosku o konto wpisać kod polecenia: GBRN36
  • w każdym z 3 kolejnych miesięcy po miesiącu założenia konta zapewnić jednorazowy wpływ na rachunek minimum 2000 zł. Np. z Twojego konta w innym banku.

Czy za konto trzeba płacić?

Konto jest całkowicie darmowe dla wszystkich!

Kartę do konta oraz dostęp do wszystkich bankomatów w Polsce możesz otrzymać bezpłatnie, pod warunkiem dokonania co najmniej 5 płatności kartą do konta lub BLIKiem na dowolne kwoty w poprzednim miesiącu. Jeśli masz mniej niż 26 lat, karta będzie bezpłatna bez konieczności spełniania dodatkowych warunków (ale korzystanie z bankomatów może wiązać się z opłatami).

VeloSkarbonka to konto oszczędnościowe, którego prowadzenie jest bezpłatne. Przelewy z VeloSkarbonki na swoje konto w VeloBanku za pośrednictwem bankowości internetowej lub aplikacji są również bezpłatne.