Jak odebrać łatwe 400 zł na start? Promocja Alior Banku

Alior bank przygotował kolejną specjalną ofertę, w której możesz otrzymać 400 złotych na swoje konto, wykonując naprawdę proste zadania! Wystarczy raz w miesiącu zalogować się do aplikacji mobilnej oraz zapłacić kartą na dowolną kwotę!

Kto może brać udział w promocji?

Osoby pełnoletnie.

Osoby, które nie posiadały konta w Alior banku w ciągu ostatnich 2 lat.

Jeśli jednak posiadasz inne produkty w Alior Banku, takie jak konto oszczędnościowe, konto firmowe, konto walutowe, konta w Kantorze Walutowym oraz inne produkty, takie jak kredyt, to i tak możesz wziąć udział w tej promocji.

Jak odebrać 400 zł na start? Poradnik

Możesz otrzymywać od Alior Banku nagrodę w wysokości 50 zł co miesiąc przez kolejne 8 miesięcy. Wszystko, co musisz zrobić, to zalogować się do aplikacji i dokonać płatności kartą w danym miesiącu.

1. Założenie konta

Przejdź na stronę promocyjną podaj podstawowe dane i złóż wniosek o otwarcie konta w promocji. Dodatkowo wymagane jest wyrażenie zgód marketingowych! Jeśli je anulujesz nie otrzymasz pieniędzy.

wybor weryfikacji konta

Następnie zweryfikuj swoje konto podpisując umowę. Można to zrobić za pomocą przelewu z innego banku – najłatwiejsza opcja. Otwierając konto na selfie z aplikacji mobilnej – również natychmiastowa aktywacja konta po chwili. Można podpisać umowę kurierem, czyli za jakiś czas przyjedzie do Ciebie kurier i przy nim podpisujesz umowę ręcznie (najdłuższa opcja i mniej wygodna).

2. Aktywacja darmowych korzyści

dodatkowe korzysci alior bank

Po założeniu konta możesz wybrać maksymalnie 2 dodatkowe benifity całkowicie za darmo poprzez bankowość internetową. Ważne by wybrać maksymalnie 2 ponieważ wybór kolejnej skutkować będzie opłatą 3.50 zł miesięcznie za dodatkowy benefit. Nie wyłączaj tych korzyści do otrzymania ostatniej nagrody!

3. Odbieraj darmowe 50 zł każdego miesiąca!

Jeżeli wykonasz wszystkie poprzednie czynności czyli założenie konta i aktywacja darmowych korzyści to od następnego miesiąca (przez 8 następnych miesięcy) musisz:

  • Zalogować się minimum raz w miesiącu do aplikacji mobilnej
  • Zapłacić minimum raz w miesiącu kartą fizyczną robiąc zakupy na dowolną kwotę

Jeżeli spełnisz te proste warunki w kolejnym miesiącu dostaniesz 50 zł od Alior Banku na Twoje konto! Należy pamiętać, że jeżeli któregoś miesiąca nie wykonasz wszystkich warunków nagroda za jeden miesiąc przepada, czyli np. zamiast pełnych 400 zł otrzymasz 350 zł.

Czy prowadzenie konta jest darmowe?

Jeżeli nie ukończyłeś 26 lat konto jest w pełni darmowe. Jednak może występować opłata za kartę: 5zł miesięcznie jeżeli nie będziesz z niej korzystać. Aby nie płacić za kartę wystarczy że każdego miesiąca będziesz robić różne zakupy na kwotę minimum 300 zł.

Jeżeli ukończyłeś 26 lat może wystąpić opłata wynosząca 10 zł miesięcznie za prowadzenie konta. Aby nie płacić za konto wystarczy zapewnić jednorazowy wpływ każdego miesiąca z innego banku na kwotę minimum 1500 zł. Jeżeli posiadasz konto w innym banku możesz co miesiąc wysyłać na chwile 1500 zł i od razu wypłacić je na wcześniejsze konto. Tak samo może wystąpić opłata za kartę 5zł / miesięcznie jeśli nie będziesz płacił nią na łączną kwotę minimum 300 zł w kolejnych miesiącach. Jeżeli ten warunek płacenia kartą będzie spełniony, to tak samo za kartę nie trzeba nic płacić.