Jak odebrać 400 zł za założenie konta w banku BNP Paribas

Bank BNP Paribas przygotował kolejną specjalną ofertę, w której możesz otrzymać 400 złotych na swoje konto, jeśli otworzysz konto osobiste i wykonasz kilka prostych czynności na koncie. Jeśli zdecydujesz się na otwarcie konta, dostaniesz pierwsze 70 złotych.

Kto może wziąć udział w promocji?

Nowi klienci banku BNP Paribas, lub osoby, które od 12 miesięcy (zamknęły konto w tym banku)

Aby zarejestrować się w tej promocji, musisz wejść na specjalną stronę promocyjną! Masz czas do 13 marca 2023 r. Pamiętaj, że przewidziano ograniczenie w ilości 9000 kont promocyjnych. Chociaż jest to dość duża liczba, warto szybko zarejestrować się, aby mieć pewność, że otrzymasz swój bonus.

70 zł za samo założenie konta!

Aby skorzystać z tej promocji, należy w pierwszej kolejności przejść na stronę promocyjną (przycisk powyżej) i zarejestrować się. Ważne, aby zarejestrować się w promocji przed założeniem konta, ponieważ konta założone inaczej oraz te, które zostaną założone przed rejestracją, nie biorą udziału w promocji.

Po wypełnieniu formularza rejestracyjnego na stronie promocyjnej zobaczysz przycisk „otwórz konto”, który przeniesie Cię na stronę BNP Paribas, gdzie będziesz mógł otworzyć konto osobiste z kartą płatniczą. Możesz wybrać kartę „Otwarta na dzisiaj”, która jest najtańsza. Kiedy już otrzymasz kartę fizyczną musisz nadać jej pin. W tym momencie wykonałeś wszystkie zadania poprawnie i za jakiś czas dostaniesz maila.

Jeśli spełnisz warunki promocji, tj. otworzysz konto i nadasz PIN, otrzymasz mail potwierdzający, że otrzymasz premię (najpóźniej do 22 dnia miesiąca po otwarciu konta). W mailu zostaniesz również poproszony o zalogowanie się na określonej stronie i podanie numeru konta, na które ma zostać wysłana nagroda.

330 zł za proste zadania!

W ciągu pierwszego i drugiego miesiąca po otwarciu konta:

  1. Wykonaj przelewy ze swojego nowego konta na łączną kwotę 300 zł, używając bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej. Może to być jeden przelew lub kilka mniejszych, ale nie liczą się przelewy BLIK na telefon.
  2. Zapewnij wpływ na konto o łącznej kwocie co najmniej 700 zł. Może to być wpływ z Twojego konta w innym banku, ale nie liczą się wpłaty gotówkowe. Pieniądze nie muszą leżeć na koncie przez określony czas, więc od razu możesz je przelać z powrotem na inne konto.
  3. Wykonaj co najmniej 3 płatności BLIK, najlepiej w normalnych sklepach. Bank wykluczył niektóre rodzaje płatności, takie jak np. zakłady bukmacherskie. Do tej kwoty nie będą zaliczane również przelewy na telefon BLIK.

Nagroda jest podzielona na dwie części po 165 zł każda. Otrzymasz ją najpóźniej do końca następnego miesiąca po spełnieniu warunków.

Czy konto jest darmowe?

Osoby poniżej 26 lat mają konto osobiste i kartę płatniczą za darmo, a dla pozostałych (starszych osób) wystarczy wykonać 3 płatności kartą o dowolnej wartości, aby ich konto i karta były również bezpłatne.

Dokładniejsze podsumowanie:
  • Prowadzenie konta jest bezpłatne (0 zł miesięcznie)
  • Jeśli masz mniej niż 26 lat, opłata za kartę jest również bezpłatna (0 zł miesięcznie)
  • Jeśli masz 26 lat lub więcej, opłata za kartę wynosi 5 zł miesięcznie, ale może być bezpłatna, jeśli wykonasz co najmniej 3 płatności na dowolną kwotę
  • Przelewy krajowe przez internet i aplikację są bezpłatne (0 zł)
  • Wypłaty gotówki z bankomatów BNP Paribas i Planet Cash są bezpłatne (0 zł), ale w pozostałych bankomatach oraz przy wypłatach przez BLIK (do innych bankomatów) opłata wynosi 5 zł.

Pobierz przypominak!

Chcesz mieć pewność, że nie zapomnisz wykonać każdego zadania? Pobierz Przypominak w wersji PDF ze skróconymi warunkami do spełnienia. Dzięki temu będziesz mieć pewność że zgarniesz równe 400 zł od banku!