Jak dostać telefon Motorola moto E22 wart 600 zł za darmo?

Uwaga! Promocja trwa do do 9 lutego 2023 roku, lub do 450 stworzonych kont!

Czy można otrzymać telefon o wartości 600 zł za darmo? W nowej promocji Citibanku jest to możliwe! Co trzeba zrobić aby go zdobyć? W skrócie

 • Składasz wniosek o kartę kredytową w Citibanku.
 • Płacisz nią przez kolejne 3 miesiące.
 • I odbierasz telefon!

Czy warto zdobyć nowy telefon?

W tej promocji dostaniesz telefon Motorola moto E22 4/64 GB wart na ten moment około 600 zł. Telefon jest nowy oraz objęty 24 miesięczną gwarancją producenta!

telefonmotorola

Według mnie jeśli ktoś potrzebuje nowego telefonu a nie chce za niego płacić to jest to naprawdę ciekawa opcja. Oczywiście taki telefon można też bez problemu sprzedać i zarobić na nim.

Kto może wziąć udział w promocji?

W przypadku promocji kont bankowych, w których dosłownie każda pełnoletnia osoba może wziąć udział tutaj jeśli chodzi o karty kredytowe jest trochę inaczej. Dlatego jeśli nie spełniasz wymagań dotyczących tej promocji, zapraszam do odebrania 200 zł od Banku Pekao w tej promocji każdy może wziąć udział i zarobić w naprawdę prosty sposób!

Tak więc w przypadku obecnej promocji, każda pełnoletnia osoba mieszająca w Polsce, która spełni dwa poniższe warunki może ubiegać się o nowy telefon od Citibanku:

 • Nie masz karty kredytowej w Citi Banku od 1 stycznia 2021 roku
 • Prowadzisz działalność gospodarczą przynajmniej 2 lata i Twój miesięczny dochód wynosi 2500 zł netto albo Pracujesz w dowolnej firmie przynajmniej 3 miesiące i zarabiasz minimum 1200 zł NETTO

Jak dokładnie odebrać telefon od City banku?

 1. Do 9 lutego 2023 jeśli promocja będzie nadal aktualna (ponieważ jest limit 450 kart kredytowych więc mogą skończyć się szybciej) Złóż wniosek o kartę – ze specjalnego linku promocyjnego!
 2. Od złożenia wniosku masz 10 dni aby przesłać wymagane przez bank dokumenty potwierdzające Twoje zarobki. Zwykle trzeba wysłać wyciągi z naszego innego konta bankowego z 3 ostatnich miesięcy.
 3. Musisz aktywować kartę poprzez nadanie pinu na stronie banku lub przez aplikacje na telefonie.
 4. W następnym miesiącu po aktywacji karty i podpisaniu umowy musisz się zalogować przynajmniej raz na stronie WWW lub w aplikacji mobilnej.
 5. W 3 kolejnych miesiącach (po miesiącu podpisaniu umowy) musisz płacić kartą za codzienne zakupy na łączną kwotę minimum 500 zł w każdym miesiącu (płatności kartą za zakupy się sumują, czyli możesz wykonywać kilka mniejszych płatności) Można płacić kartą przez internet i stacjonarnie. Czyli finalnie w tej promocji musisz wydać 1500 zł przez 3 miesiące. Należy pamiętać, że nie warto kupować czegoś co nie jest nam potrzebne aby na siłę nabić taką kwotę. Najlepiej płacić za nasze codzienne wydatki za pomocą tej karty kredytowej zamiast gotówki lub normalnego konta bankowego i na spokojnie uda nam się wykonać to zadanie!
 6. Po spełnieniu wszystkich poniższych warunków dostaniesz wiadomość o nagrodzie. A potem wystarczy tylko na nią czekać. Dopóki nie dostaniesz telefonu do ręki nie zamykaj konta, ponieważ przez to bank może Ci go nie wysłać. Po otrzymaniu nagrody bez problemu możesz zrezygnować z tej karty i zamknąć konto.

Przykładowo:
Umowę o kartę podpisujesz w grudniu. Do końca stycznia 2023 roku musisz nadać pin do swojej karty i zalogować się na stronie WWW lub w aplikacji mobilnej. W lutym marcu i kwietniu musisz płacić za pomocą tej karty za codziennie po minimum 500 zł miesięcznie (każde mniejsze płatności się sumują).

Czy Karta kredytowa od City banku jest darmowa?

Tak, w obecnej promocji dostajesz zdecydowanie lepsze warunki przez okres 12 miesięcy w porównaniu do zwykłych użytkowników.

Wystarczy, że suma twoich płatności kartą będzie wynosiła minimum 300 zł miesięcznie to w tym momencie nie poniesiesz żadnych opłat. Konta bez promocji muszą wydawać minimum 1000 zł miesięcznie. Ale nas to nie dotyczy.

Warto się nie bać, ponieważ gdy wydamy te 300 zł każdego miesiąca spełniając powyższy warunek to i tak opłata za kartę zostanie od nas pobrana, ALE! pieniądze zostaną nam zwrócone w następnym miesiącu.

Podsumowując:

 • 0 zł – za wydanie karty kredytowej
 • 0 zł – za dostarczenie karty przez Pocztę Polską
 • 0 zł – za opłatę miesięczną jeśli wykonasz płatności na łączną kwotę min. 300zł (inaczej 12zł)
 • 26,35% RRSO, jeśli nie spłacisz karty w okresie bez odsetkowym (czas na to- 26 dni)

Pobierz Przypominak!

Chcesz mieć pewność, że nie zapomnisz wykonać każdego zadania? Pobierz Przypominak w wersji PDF ze skróconymi warunkami do spełnienia. Dzięki temu będziesz mieć pewność że zgarniesz telefon od banku!