Aplikacja na telefon, która płaci za chodzenie

Ostatnio na Polskim rynku pojawiła się nowa aplikacja, dzięki której możemy odbierać nagrody za to ile wykonamy kroków każdego dnia. Jest to Ciekawa opcja dla osób, które dużo się ruszają oraz może być to motywacja aby robić więcej kroków! Aplikacja dostępna jest na telefon z Androidem jak i na iOS!

Jeśli chcesz dowiedzieć się jak działa ta aplikacja możesz obejrzeć poradnik o niej w formie video:

Tutaj także link do dodatkowego filmu, w którym pokazywałem dowód wypłaty:

JAK ZACZĄĆ ZARABIAĆ W APLIKACJI?

Jeśli chodzi o rejestracje w aplikacji należy najpierw wejść na AppStore lub Google Play i pobrać ją. Korzystając ze specjalnego linku dodatkowo otrzymujecie 10 punktów na start za stworzenie konta.

Aby stworzyć nowe konto można zalogować się przez podanie swojego numeru telefonu, zalogować się przez konto Google lub przez Facebooka. Następnie należy podać podstawowe informacje typu, kraj zamieszkania itd. Najważniejszą rzeczą będzie połączenie aplikacji do Google Fit (jest to zewnętrzna aplikacja, którą tak samo należy posiadać) Przez to że aplikacja łączy się z Google Fit nie obciąża nam telefonu tylko szczytuje dane ile kroków udało nam się uzyskać każdego dnia. Jest to bezpieczna opcja.

Gdy udało nam się już wszystko połączyć możemy zacząć zbierać nasze punkty. Codziennie możemy zrobić maksymalnie 20 tysięcy kroków. Za każde tysiąc kroków dostajemy po 1 punkt. Dodatkowo możemy oglądać codziennie 5 reklam gdy uda nam się osiągnąć określoną ilość kroków lub skorzystać z codziennej darmowej nagrody.

telefon

Dziennie jesteśmy w stanie uzyskać 43 punkty za chodzenie. Dodatkowo można jeszcze zapraszać swoich znajomych. Za każdą zaproszoną osobę dostaniesz 10 punktów.

JAKIE NAGRODY MOŻNA UZYSKAĆ?

Jeśli chodzi o nagrody, tutaj jest to zależne od czasu kiedy korzystamy z tej Aplikacji. Czasami dane nagrody zostają wykorzystane przez innych użytkowników. Dlatego warto brać to pod uwagę.

271236207 622889655693335 1967745945446887599 n

Jedną z najlepszych, jak i najdroższych nagród jest telefon Samsung Galaxy S21, lub darmowa konsola do gier typu: PS5, Nintendo lub XBOX. Jednak w aplikacji są nieco tańsze nagrody. Ja przykładowo kiedyś odebrałem sobie z tej aplikacji bon do empiku o wartości 50 zł. Tutaj dowód wypłaty:

empik
empik2

Zazwyczaj nagrody, które wymieniamy za punkty zostają do nas wysłane w ciągu 3 dni. Na nasz adres e-mail. Jednaj jeśli zdarzy się sytuacja gdy po 3 dniach nie dostaliście żadnej wiadomości należy napisać do supportu.

NA CZYM ZARABIA APLIKACJA?

Wielu z was może się zastanawiać, dlaczego taka aplikacja rozdaje darmowe przedmioty, karty podarunkowe itd. za wykonywanie tak banalnej rzeczy jaką jest chodzenie? Aplikacja zarabia pieniądze wtedy gdy wyświetlane zostają jej użytkownikom reklamy. Dodatkowo każda oferta w przypadku jakiegoś sklepu lub usługi jest tam na zasadzie współpracy. Czyli aplikacja dostarcza innym firmom nowych użytkowników dzięki czemu zwiększa się sprzedaż ich produktów, a firma zewnętrzna im za to płaci. Oczywiście może się zdarzyć sytuacja w której jakaś firma nie widzi zbytnio rosnącej ilości sprzedaży w ich sklepie i wtedy po prostu współpraca się kończy i określona oferta znika z aplikacji.