Jak Zarobić 200 zł za założenie darmowego konta w Banku!

Nowy Ciekawy sposób jak zdobyć w prosty sposób 200 zł od banku Pekao S.A Aby skorzystać z tej oferty, musisz założyć konto PrzekorzystneW tej promocji możesz łatwo odebrać 200 zł! Z czego pierwsze 50 zł dostaniesz od razu za założenie konta.

Kto może wziąć udział w promocji?

  • Osoby, które mają ukończone 18 lat
  • Osoby, które są obywatelami Polski i mieszkają w Polsce
  • Osoby, które od 1 stycznia 2020 roku nie miały konta w banku Pekao S.A. lub konta oszczędnościowego.

Jak Odebrać 200 zł w banku Pekao S.A?

1. Proces rejestracji (50 zł za założenie konta):

Krok 1 (Rejestracja). Kliknij przycisk powyżej by założyć konto – Przekorzystne wraz z kartą płatniczą. Musisz zaakceptować regulamin i kliknąć w przycisk ZAŁÓŻ KONTO ONLINE. Następnie podaj swoje dane w prostym formularzu rejestracyjnym.

Najlepiej wybierz kartę Mastercard Debit FX, ponieważ te karty Mastercard od Pekao S.A. mogą brać również udział w w innych promocjach nazywających się – Bezcenne Chwile.

Krok 2 (Weryfikacja Tożsamości). Zainstaluj aplikacje banku na telefon – PeoPay i zaloguj się danymi, które podałeś w trakcie rejestracji. W aplikacji dokończysz rejestracje wysyłając zdjęcie dowodu tożsamości oraz własne selfie. Regulamin promocji wymaga stworzenie konta w ten sposób! Jeśli założysz konto inaczej nie dostaniesz 200 zł!

50 zł za założenie konta otrzymasz za prawidłowe ukończenie rejestracji. A pieniądze dostaniesz najpóźniej do końca kolejnego miesiąca.

2. Dodatkowe 150 zł za bycie aktywnym

Po otwarciu konta każdego miesiąca wykonaj 5 płatności kartą lub przez aplikacje mobilną PeoPay. (3 miesiące razy 5 płatności = finalnie 15 płatności). Oraz w każdym z tych miesięcy zaloguj się minimum 1 raz do aplikacji mobilnej PeoPay. Należy pamiętać że płatności Blik nie są brane pod uwagę! Zaliczana jest tylko płatność kartą lub w aplikacji mobilnej! Możesz wykonywać płatności na dowolną kwotę np. 5 oddzielnych zakupów jednej bułki po 1 zł też jest brane pod uwagę!

Przykładowo: Jeśli założysz konto w grudniu 2022 roku to musisz wykonać minimum 5 płatności w styczniu, 5 płatności w lutym oraz 5 płatności w marcu. Oraz w każdym z tych miesięcy musisz zalogować się minimum jeden raz do aplikacji mobilnej PeoPay.

To tyle, promocja ta jest naprawdę prosta! Po uzyskaniu 200 zł. Możesz bez problemu zamknąć to konto lub jeśli Ci się spodoba korzystać z niego nadal!

Czy za Konto w tym Banku trzeba płacić?

Dla osób poniżej 26 lat konto i karta są całkowicie bezpłatne. Jednak osoby powyżej 26 lat muszą w każdym miesiącu wykonać 1 płatność kartą i wpłacić minimum. 500zł (może być to przelew z Twojego konta, które masz w innym banku) i wtedy konto i karta są całkowicie bezpłatne!

Pobierz Przypominak!

Chcesz mieć pewność, że nie zapomnisz wykonać każdego zadania? Pobierz Przypominak w wersji PDF ze skróconymi warunkami do spełnienia. Dzięki temu będziesz mieć pewność że zgarniesz równe 200 zł od banku!